Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi (k) volt (ak) a menü (k) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi (k) volt (ak) a menü (k) a lagzitokon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Tárkonyos csirkeragu leves,marhalábszár pörkölt,sültek,rántott hús,rántott gomba,rántott sajt,rántott karfiol,rántott padlizsán,grillezett zöldségek,rizibizi,hasábkrumpli,párolt zöldségköret,káposzta saláta,vegyes saláta,és rengeteg különböző tortaszelet,sütemények,pogácsa,sós rúd,rétes.Nekem októberben volt a lagzim.Kolléganőmnek a nagy melegben július végén volt,náluk hideg gyümölcs leves volt,sültekkel.A kánikulában úgy falták az vendégek a levest,hogy majd meg fulladtak.Jó választás volt a gyümileves!
2011. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kis "lagzi" volt nálunk. Vendégváró pogácsák és aprósütik, míg megérkeztünk (mert már a vendégek hamarabb az étterembe értek), leves: újházi tyúkhúsleves gazdagon (zöldség, tészta, husi egy nagy tálban az asztalok közepén, hogy mindenki annyit vegyen amennyit akar), bacon-ös jércemell kapros paradicsomos ötettel és 3 féle körettel: burgonyafánk, strapacska, pároltzöldség, desszertnek csak a menyasszonyi törta volt. 35en voltunk, még a két gyerek is mindent megevett, nem beszélve a felnőttekről, akik még ki is törölgették a tányért :) pedig jó nagy adagok voltak (Külvárosi Kávéház - Újpest)
2011. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

1. Eloetel

2. Gorogcitromleves

3. Burgonya, rizs, disznosult, csirkesult, salataval, (nem volt kiporciozva, mindenki annyit ehetett amennyit akart)

4. Gyumolcsok, Somloi galuska

5 Toltott kaposzta

A tortambol mindenki kapott, italnak limonadet atlatszo kancsoba szolgaltak fel, nagyon szepen mutatott, asvanyviz volt, akinek egyeb ohaja volt, az a pultnal szolgalta ki magat. De nagy kelletje volt a limonadenak, nem is gondoltuk volna. Szensavas italokat direkt nem tettunk az asztalra. Szeszes ital volt boven:bor, palinka, sor, likorok, stb. Kb ennyi.

2011. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Erre falunk nálunk hagyományosan CSAK, húsleves csiga tésztával,marhapörkölt.Éjfél után frissen sültek,rizs,saláták.Mennyasszonyi torta,sütemények-édes és sós.
2011. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Uzsonnára: túrós és meggyes rétes. Fasírt kenyérrel és savanyú uborkával

Vacsorára: ragu leves májgombóccal. Vegyestál: rántott hús, cigány pecsenye, töltött hús, rántott karfiol és rántott gomba, köretnek rizs és petrezselymes krumpli. Mindenki kapott még személyenként vegyes salátát.

Éjféli vacsora: megmaradt sültek, sült kolbász és hurka, gyümölcssaláta és franciasaláta.

Mielőtt valaki azt gondolná, hogy milliomosak vagyunk nekünk a szülők fizették ki. Egyébként 6500 ft volt egy fő 2010-ben. Nagy falusi lakodalmunk volt

2011. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szolid 13 fős lagzi volt:

- Újházi tyúkhúsleves

- Hortobágyi húsos palacsinta



Tálon:


- Sertéskaraj „falusi” módon


- Kacsacomb gránátalmával sütve, csirkemájas töltelékkel


- Burgonya sajttal töltve baconba tekerve


- szűzpecsenye mustáros tejszínes gombamártással


Köretek: párolt rizs, hasábburgonya


Vegyes saláta

2011. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi az a K AK K?
2011. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Mi volt a menü a lagzitokon avagy amiket zárójelben írtam: Mik voltak a menük a lagzitokon.
2011. aug. 29. 19:27
 9/13 A kérdező kommentje:

Előző válaszadóknak köszönöm szépen a válaszokat! :)


Az pedig az oldal hibája, hogy hiába írtam a szavak után a többesszámukat, szóközt hagyva tette be őket.

2011. aug. 29. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Bár nekem még nem volt esküvőm de nemrégen voltam egy Alföldi lagzin, ott ezek voltak:


-Húsleves, házi észítésű tésztával

-Töltött Káposzta

-Főtt csirke farhát + pár szelet rántott karaj

-Burgonyapüré

Ezek előtt ettünk tortát ( ami nekem nagyon fura volt) de lényeg hogy finom volt.


később mindenki kapott a menyasszony tortájából, aztán éjjel 2 óra körül volt sült kolbász meg ilyesmik...


minden zsíros volt és nem is volt valami sok. a csirkék kicsik voltak, a rántott húsokra meg vadászni kellett, nekem 1 db jutott. :(


csak érdekesség képpen írtam le, ez nem a követendő példa. igaz hogy 160 ember volt összesen de szerintem az ember addig nyujtózkodjon ameddig a takarója ér.

2011. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!