Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhában illik egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhában illik egy 10 éves fiúnak esküvőre menni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha van öltöny, akkor abban, ha nincs akkor kb ünneplőben: fekete nadrág, fehér ing, esetleg fekete mellény. De ha nincs mellény, akkor egy elegáns mondjuk kötött pulcsi. Remélem segítettem.
2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Öltöny, vagy ha nagyon meleg van öltönynadrág plusz ing. Nem muszáj fekete, elvégre nem temetés lesz. Esetleg szürke hajszál csíkozással, vagy abból is szép a fekete. Esetleg sima szürke. Amilyen neki tetszik, vagy épp van neki.
2011. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármi jó, ami elegáns. Csak emiatt teljesen felesleges egy tízéves kisfiúnak öltönyt venni. Fehér ing, hozzá egyszínű vászonnadrág. Egy ilyen fiatal gyerek öltözködéséből nem kell még ügyet csinálni.
2011. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Öltönyben, meg sztem egy 10 éves kisfiúnak biztosan van, ha nem is öltönye, de öltönynadrág, s valami szép ing,(évnyitóra, évzáróra kötelezően viselendő)
2011. júl. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az én öcsém 11 volt tavaly, mikor esküvőre mentünk, fekete nadrág volt rajta barackszínű inggel. anyuék azért nem vettek neki öltönyt, mert úgyis hamar kinövi.
2011. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

Egyébként nekem is az öcsémről lenne szó :)

2011. júl. 8. 22:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
sötét (mondjuk fekete nadrág), valami színes vagy fehér, rövidujjú ing (amit pl. iskolai ünnepségen is hordana), valami kényelmes, sötét, nem túl meleg cipővel. slussz.
2011. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
öltöny tényleg nem kell,csak egy szép nadrág-lehet vázon is ebben a melegben-és egy ing
2011. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Én akkoriban ünnepi alkalomra az elsőáldozásra csináltatott öltönyömben mentem.
2011. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet nadrágkosztüm vagy szoknyanosztüm. tíz évesnek még annyira nem számít de a szoknya is csinos lehet neki. 23/L
2011. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!