Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a helyzetet hogyan kezelné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a helyzetet hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés

Szóval anyámról van szó akit meghívtak esküvőre vendégként. Mivel nem volt ruhája ezért elment egy barátnőjével ruhát nézni. ...


Anyámról tudni kell hogy régebben vékonyka, kecses nő volt, de mostanra teljesen elhanyagolta magát :( és elhízott... de nem úgy általánosságban, hanem csak a hasára + combjára. Úgy néz ki mintha gyereket várna és a 7 hónapban lenne. (de biztos hogy nem terhes). Erre egy szaküzletben (!) fényes anyagból álló együttest aggattak rá, és szegényem meg is vásárolta. (nagyon haragszom az eladóra mert azt illene tudnia hogy elhízott személyre nem aggatunk fényes ruhát) Visszavinni sem lehet a ruhát, mert eleve úgy hozta és mutatta hogy már le volt tépve az árcédula ( nem tudom ki tépte le).


Szóval amikor megláttam rajta a ruhát egyszerűen köpni- nyelni nem tudtam: cigány asszonyok szoktak ilyet felvenni az esküvőn: hosszú fényes szoknya, rövid ujjú fényes boleró, és fényes fűzőszerűség (legalább a fűző részének kellene mattnak lennie...de neeeeem... az is fényes)


Tegnapelőtt megkért rá hogy fényképezzem le, amit meg is tettem. Mikor megnézte azt mondta: "jó nagy dagadt disznó vagyok... " erre nem tudtam semmit sem mondani mert igaza van, és jobbnak láttam ha csendben maradok, mert ha azt mondtam volna hogy igen az vagy és tessék érte v ellene tenni valamit akkor meg évekre megsértődik, ha meg azt mondtam volna hogy neeeeemmm is akkor meg még tovább hízik és tovább tévézik naphosszat ahelyett hogy kicsit többet mozogna...


Most furdal a lelkiismeretem: lehet jobb lett volna megmondani, hogy anya ez a ruha nem túl előnyös számodra? De akkor meg azzal áll elő hogy egy rakat pénzbe kerül amit még visszavinni sem tud, mert már nincs rajta a cédula, és megsértődik és puffog... vagy talán csak költői kérdés volt részéről a " na hogy áll rajtam a ruci" és tényleg csak azt várta hogy bólogassunk?


Azért vagyok bajba vele kapcsolatosan, mert ha én ilyet kérdezek valakitől akkor én komolyan kérdezem, komolyan kíváncsi vagyok a véleményekre és nem azért hogy csak bólogassanak...



Ti mit tettetek/mondtatok volna?

25N


2011. júl. 13. 09:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy picit off, de azért kicsit mégis ide tartozik: 3 napon belül INDOKLÁS NÉLKÜL kötelesek kicserélni akármit, amennyiben megvan a blokkja, és láthatólag nincs szándékosan megrongálva.

3 nap után a termék értékétől és jellegétől függ, hogy mennyi ideig lehet visszavinni abban az esetben, ha meghibásodik.

Volt olyan barátom, akinek sürgősen szüksége volt egy hűtőre. Elköltözött, de bútorozatlan lakásba, és a szülei megígérték, hogy vesznek neki egy hűtőt, de ezt csak kb. 2-3 napon belül tudták megvalósítani. Pénze volt ugyan a srácnak, de másra kellett volna neki, tehát a jövő hónapig nem nagyon tudott volna beruházni egy új hűtőre, meg felesleges is lett volna, hiszen ugye kapott a szüleitől, de addig is a régi lakásból hozott fagyasztott és romlandó dolgokat tennie kellett valahová, ezért vett egy kisebb hűtőt, majd mikor megkapta a szüleitől a normál méretű ajándékhűtőt, visszavitte a kicsit. Szó nélkül visszacserélték.

Hallottam olyan esetről is, hogy a mosógép nem fért be sehova, mert az asztalosok elrontották a fürdőszobai bútort, és a tulaj abban a hiszemben vette meg a mosógépet, hogy jó lesz. (Délelőtt dolgoztak az asztalosok, délután lett megvéve a mosógép, szóval a tulaj nem látta, hogy pár centivel szűkebb lett a hely a megbeszéltnél.) Neki is visszacserélték.


KÉRDEZŐNEK:


Ha nem cserélik vissza a ruhát (feltéve, hogy megvan a blokk) igenis fel lehet jelenteni a boltot, és nagyon tapintatosan, de igenis megmondanám az anyukámnak, hogy nem előnyös a ruha.

Viszont semmilyen körülmények között nem helyeselnék, ha magát ledisznózza, de nem is hallgatnék, mint te, hanem megmondanám, hogy ne beszéljen így magáról még akkor se, ha tényleg van rajta egy kis felesleg, mert amíg így bánik magával, lelkileg csak egyre lejjebb fog süllyedni és a végén teljesen feladja, hogy lefogyjon, mert beletörődik abba, hogy "úgyis egy dagadt disznó vagyok" Nem szabad ennyire negatívnak lenni.

+ azt se feledd el, hogy a klimax a legtöbb nőnél jelentős súlygyarapodással jár sajnos, szóval ösztönözd a mozgásra, de ne csak a lustaságát hibáztasd a kinézetéért.

U.i.: Ezt mind jóindulatból mondtam, kérlek ne támadásnak vedd!! :)

2011. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!