Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szilveszterkor esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor esküvő?

Figyelt kérdés
mit gondoltok róla? kivitelezhető? mármint találok e anyakönyvvezetőt, éttermet, és minden egyebet? vagy ez egy eleve rossz ötlet. szilveszterkor találkoztunk párommal, és ezért gondoltam.
2011. júl. 19. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Meg lehet próbálni... Csak ne az "örök hűség" legyen az újévi fogadalom. ;-)
2011. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden évforduló egy napra esne, de legalább az egész világ együtt ünnepelne veletek.
2011. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tudom, még ha találnál is anyakönyvvezetőt (biztos nem a tolongással lesz gond, kevesebb a téli esküvő, na de szilveszter napja ha nem is munkaszüneti nap, de a boltok is korábban zárnak), az éttermek ilyenkor bulira készülnek, na meg a vendégektől sem lehet elvárni, hogy szilveszteri buli helyett egy lagzin legyenek, mert bár mindkettő lehet vidám esemény, mégsem ugyanaz.


Nagyon fontos és közeli személynek kell meghívnia engem ahhoz, hogy egy szilveszteri esküvőre elmenjek.

2011. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb. Én megszervezném :) Olyan nincs, hogy nem lehet
2011. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma már mindent meg lehet oldani. Amúgy meg a ti esküvőtök, csináljátok úgy ahogy nektek tetszik, ne érdekeljen, hogy mások szerint jó ötlet-e.
2011. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ava87 ***** válasza:
100%
Én már több szilveszteri esküvőről is hallottam, szerintem nem lehet rossz :) És számomra romantikusan is hangzik, hogy egy pár az új esztendőt kezdi pont férj és feleségként. Szóval olyan kis aranyos, hogy ti pont az év legelső napjától kezdve vagytok házaspár (nem számítva előtte azt a fél napot persze).
2011. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha találtok anyakönyvvezetőt,akkor a többi menni fog,csak jó előre kell foglalni,és biztosan drágább lesz,mint máskor.Amúgy jó az ötlet,ha meghívnának egy ilyen esküvőre,akkor végre nekem is ünnep lenne a szilveszter:)
2011. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Nagynénémék esküvője egy szilveszterkor volt tartva. :)

Hogy hogy oldották meg, nem tudom, kicsi voltam és nem érdekelt. De a lényeg, hogy kivitelezhető. :)

Sok Boldogságot!

2011. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
áá.köszönöm ezt a rengeteg gyors választ. én minden évben csomót tanakodom hova menjek szilveszterezni, sztem ezzel nem lenne gond, hogy hát...esküvőre:d ha jó előre bejelentem csak eljönnek a vendégek, tényleg inkább a vendéglátó helyek, szépségszalonok, boltok miatt aggódom.
2011. júl. 19. 20:20
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



óóóó.köszi a ok választ tényleg. megnéznétek ezeket is? a második képen a vörös, a fehér vörös és az első között tanakodom. kicsit magyaros,ha nem is az igazi de....tetszenek

2011. júl. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!