Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valós tapasztalatokra lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valós tapasztalatokra lennék kíváncsi olyanoktól, akik felfogadtak esküvőszervezőt. Milyen végeredménnyel zárult a szervezés?

Figyelt kérdés

Természetesen nem kell a szervező neve, inkább olyasmi érdekelne, hogy mennyi volt a végösszeg, hány fős esküvő volt, mi volt a esküvőszervező része a munkában, illetve mennyire voltatok elégedettek?


Előre is köszönöm, sokat segítenétek a döntésben!


2011. júl. 27. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Alapesetben az esküvőszervező nem kerül 3 pénzbe. Te mondod meg mit szeretnél, milyen keret van rá, ő meg a szolgáltatóktól kap jutalékot.
2011. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez mind csodás, de valós tapasztalatokról szeretnék olvasni, hogy mennyiben segítette a szervezést...


Az is jó, ha a tapasztalat nem saját, hanem közeli ismerőstől származik.

2011. júl. 27. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Ok, én értem, de amúgy miért nem beszélsz egyel, és akkor sokminden kiderülne első kézből. Az még nem kötelez semmire. De amúgy a szervezés a legjobb része. Legalábbis én nagyon élveztem.
2011. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert az egy dolog, mit mond magáról, a munkájáról az elején, és más kérdés az, hogy mit fog végül csinálni. De ha nem tudom, hogy mire számíthatok úgy általában egy szervezőtől, nem tudom mihez viszonyítani a konkrét ajánlatokat sem... Nehéz ügy. :s
2011. júl. 27. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az mi esküvőnkön nem volt esküvőszervező, anélkül is tökéletes volt minden, mi nem akartuk, nem igényeltünk ilyesmit, a bátyám esküvőjén volt esküvőszervező, arra sem lehet rosszat mondani.

A végösszeget nem tudom mennyi volt, de annyit tudok, hogy nagyon korrekt összeget kért, de viszont mindent maximálisan megszervezett, és a pár beleegyezése nélkül nem csinált semmit. Ezt úgy kell érteni, hogy vannak olyan esküvőszervezők, akik csak megcsinálják ezt és ezt, a végén kiderül hogy ez a párnak végülis egyáltalán nem tetszik. Ezért kérdezte meg mindig őket.

A bátyám esküvőjén olyan 120-an voltunk körülbelül, nagyjából az egész család, közelebbi távolabbi ismerősök. Az esküvőszervező rendezte meg a vacsorát, intézte a díszleteket, ő talált kiváló esküvői fotóst, és videóst, akiknek a munkáit először megmutatta nekik, hogy tetszenek e nekik ezek a képek, felvételek. Ő kereste a helyszínt, és törekedett arra, hogy egy árban szolídabb, de mégis kiváló helyet találjon. Intézte a meghívókat, az esküvői autót. Nagyjából ennyi. Bátyámék abszolút meg voltak vele elégedve, mivel mindketten nagyon elfoglalt emberek a munkájuk miatt, sokat segített nekik. Nekünk nem volt szükségünk rá, megcsináltuk nélküle is. De egy ilyen személy nagyon jól jöhet:)

2011. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi esküvőnket esküvőszervező szervezi, aki egyben a ceremóniamesterünk is.

A szervezésért kér pénzt, 100.000 Ft-ot, ő nem a szolgáltatóktól kap jutalékot, hanem ezért a pénzért mindent (tényleg mindent!)elintéz, leszervez, a szolgáltatók által neki fizetendő jutalékot pedig mi kapjuk meg, kedvezményként. Pl. a DJ 88.000 Ft lett volna, ebből kapott volna a szervező tőlük 8.000-et, de ő ezt nem kérte, hanem csak 80.000-et fizetünk.

Maximálisan elégedettek vagyunk az eddigi munkájával, mindenben velünk egyeztet előbb, aztán pedig határozottan, de diplomatikusan a szolgáltatókkal.


Ettől függetlenül, azt gondolom, akinek van ideje (nekünk nincs) és a lakóhelyén szervezi az esküvőt (mi nem), az simán meg tud oldani mindent maga is.

2011. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! :)
2011. júl. 27. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:

"De amúgy a szervezés a legjobb része. Legalábbis én nagyon élveztem."

Na ez az.

Ha nem szánsz időt türelmet, kedvből a saját esküvőd megszervezésére sem... de inkább nem vonok le következtetéseket:)

Nekem az a tapasztalatom, hogy semmi olyat nem tudnak nyújtani amit szinte bárki el ne tudna intézni magának kicsi ügyességgel ugyan olyan jól ,csak kevesebb pénzből .

Dehát a trend az trend...:D

2011. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2011. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!