Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségek/menyasszonyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek/menyasszonyok! Milyen menyecskeruhát viseltetek/fogtok viselni a lagzitokon? Képet linkeljetek!

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 23:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok utolsó... Még szerencse, hogy van Magyarországon, aki nem szégyelli a magyaros ruhát!!! Én a zöld menyecske ruhás vagyok, tehát nekem sem magyaros lesz, de az említett okok miatt. Ha nem vörös lenne a hajam és nem a sajátom lenne, akkor én is szívesen felvettem volna a csárdásruhát! Azért mert neked nem tetszik, nem kell a másikat lehurrogni, szégyellheted magad miatta. Miért zavar az téged, ha valaki szeretné a hagyományokat ápolni???
2011. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
22:14 vagyok.:) Köszönöm kedves utolsó:)
2011. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Sőt ezek az IGAZI menyecskeruhák! Gondolja a Kedves Lehurrogó, hogy régen is fenék közepéig érő, csupasz ruhákban jelentek meg a menyasszonyok?

Ezek a tiszteletre méltó, igényes hagyományok sajnos lassan kihalnak, de látom van még, aki becsüli őket. =)

2011. aug. 8. 13:36
 24/30 anonim ***** válasza:
69%

Utoló..ez szánalmas.

Nekem nagyon tetszenek a magyaros menyecskeruhák, de pártát nem azok a lányok vesznek föl, akik nincsenek férjnél? :O

2011. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23%

Na vegyétek fel akkor és táncoljatok csárdást lakodalmas zenére a lagzitokon amit persze a csárdában tartotok...

Inkább férjhez se mennék, ha így kéne.

2011. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért okoska?? Szerinted egy LAKODALOMBAN milyen zene szól?? Menj el a discoba aztán rázzad magad, úgy látszik az való neked.. Te sem vagy teljesen normális!
2011. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
12%
Az enyémben egy lakodalmas zene se lesz. Mert ELEGÁNS, előkelő, városi esküvő lesz, nem falusi paraszt lakodalom!
2011. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:59


Ha már ilyen stílusban írsz, hát tudd meg, hogy te vagy a paraszt!!! Jóérzésű ember nem parasztozza le a másikat, csak azért, mert ő máshogy képzeli az esküvőjét. Szó sem volt róla, hogy hol és hogyan szeretné megtartani, csak arról tanácskoztunk itt, hogy nekünk tetszik a magyaros csárdás ruha. És akkor mi van, ha ő pontosan egy ilyen lakodalomról álmodozik, ami teljesen olyan mint régen, sőt, nem csárdában, hanem sátorban, bokáig a porban??? Miért kell esetleg más érzéseibe taposnod, ha neki az az álma? Lehet, hogy más meg a te puccos esküvődtől kap hányingert, mert pl. egy sablonos, magamutogató, Amerikamajmoló körítésnek tartja... Gondolkozzál már egy kicsit! Mitől vagy te különb, mint más, milyen jogon szólod meg azt, aki szeretne valamit a hagyományokból őrizni? Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy az esküvő első másodpercétől az utolsóig minden a magyarságról és hagyományról szól, ez csak egy ruha! Az idősebb korosztály pedig akikből általában elég sok van egy esküvőn (de nagyon sok fiatal is), azok szeretik a magyar nótát, mert arra tudnak mulatni. Bár kár pazarolni rád az időt, mert a beszűkült agyaddal úgysem fogod fel, hogy mi a lényeg... azt sem tudod miről beszélsz!

2011. aug. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

07:40:)Teljesen igazad van! De ez is kell nekünk magyaroknak, az amerikai "szokásokat" majmolni. A bátyám esküvőén 4 olasz család volt(igazi mulatós magyar lagzi volt) azt mondták, hogy életükben nem voltak még ennyire jó lakodalomban!!(Pedig már voltak ilyen "előkelő" lakodalomban is, sőt amerikai esküvőn is, sőt Olaszországban is voltak már néhányszor;)) Úgyhogy annyira nem lehet rossz a "parasztlakodalom":) És tudod igen is büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok "Paraszt" szokásokkal!:)


Magyaros menyecskeruhás voltam:)

2011. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
46%
Először szépen elmondtam a véleményem, hogy NEKEM szemly szerint nem tetszik az a ruha és nem venném fel. Miután kaptam erre 10 komentet, hogy milyen szemét és szánalmas vagyok, persze, hogy megírtam a magamét. Ezek a nagy magyarok! Ha valaki nem úgy látja, mint ők, egyből szánalmas meg szemét meg stb. Hát legyetek büszkék rá.
2011. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!