Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok-vőlegények,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok-vőlegények, másnál is van ez így?

Figyelt kérdés
Több mint három éve vagyunk együtt a párommal, már volt eljegyzés,szeretnénk összeházasodni, de egyszerűen nincs pénzünk az esküvőre. Tudom,ha elmegyünk ketten az anyakönyvvezetőhöz az ingyen van, de azt meg én nem szeretném. Más pároknál is van hasonló gond, vagy csak mi csinálunk valamit rosszul?(Bocsánat nem akarok ünneprontó lenni, ebben a témában, csak sajna ez foglalkoztat.)
2011. jún. 26. 20:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egyedül :) Itt ugyanez a helyzet, mint nálatok, közel három éve vagyunk együtt, minden megvolt, az esküvőhöz még pénz kell.... pénz, pénz, pénz, pénz, pénz... :( De fel a fejjel, egyszer a mi időnk is eljön :)


Tessa

2011. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Köszi,nem mondom, hogy megnyugtattál, de mégis jó érzés ha van az embernek sorstárs a bajban:)
2011. jún. 26. 20:07
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vagyok eljegyezve, pont a pénz miatt. Régóta tervezzük, évek óta együtt élünk, de jó ideje sajnos nincs munkám. A gyűrű meg nem olcsó multság.
2011. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Hát nem! A gyűrű sem, és akkor a többiről még nem is beszéltünk. Bár nekünk az eljegyzésre nem is volt nagy buli, nem is szerettem volna.
2011. jún. 26. 20:10
 5/49 anonim ***** válasza:
70%
Mi is majd csak pici összejövetelt akarunk, csak egy szép gyűrű 60-80 ezer minimum :(. Egy fizetésből élünk ketten, így is örülünk, hogy egy picit azért tudunk spórolni.
2011. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
55%
Van így, a megoldás, hogy elkezdetek gyűjtögetni. Lehet, hogy egy-két évbe telik, de össze tudjátok gyűjteni. Minél hamarabb kezditek, annál hamarabb csaphattok nagy lagzit!
2011. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
68%

Nekem sose volt semmilyen "nagy buli" az életemben de elképzeltem hogy a lányom 18. szülinapja giga nagy buli lesz.

Sose voltam nagy keresetű de a buli előtti évben bejött egy jól fizető munka és abból egy esküvő méretű szülinapi bulit csináltam Neki limuzinnal ,nyakkendős ,pincérekkel,sztár műsorral stb

Még ma is ha visszagondolok hihetetlennek tűnik mert azóta se kerestem annyit.

Szóval ha a szíved mélyéből szeretnéd hogy szép esküvőd legyen ,akkor szerintem MEG LESZ!!!!!

2011. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
68%
mi ezért tartottunk 2 tanús esküvőt. A gyűrű meg nem kötelező kellék, csak egy szokás, bármennyire is hihetetlen. De azért jó, ha van.
2011. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
85%
20:11 NEM kerül 60-80 ezerbe egy gyűrű, enyém is megvolt 30ból, persze nem többcentis vastag valami.
2011. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Elkezdeni elkezdtük az eljegyzés után, csak a lakáshitel mellett úgy érzem vénkisasszony leszek mire összegyűlik!:(

De azért köszi a biztató szavakat!!!

2011. jún. 26. 20:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!