Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az nagyon rosszul néz majd ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon rosszul néz majd ki a ha a koszorúslányok ruhája más? Van aki abroncsosat akar, van aki simát.

Figyelt kérdés

6 koszorúslány lesz. Van akinek ilyen tetszik:

[link]

van akinek ilyen:

[link]

van akinek ilyen:

[link]


A fazonokat kell nézni, mert a szín egyforma lesz. De nem néz ki majd rosszul ha valaki abroncsos "hercegnőset" akar, más meg csak sima egyszerűt?


2011. aug. 10. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha a szín egyforma, akkor nem, nagyon jól fog mutatni:)

[link]

[link]



de ha csak hasonló a szín, akkor nem biztos...ha meg tök más, akkor tuti nem...

[link]

[link]

2011. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az utolsó kettő teljesen jól menne egyforma színben, de az abroncsos tényleg kilógna :/ Én azt mondom, a fazon alapvetően ne legyen ennnyire más. Szerintem az abroncsost próbáld lebeszélni :)
2011. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
En is hamarosan koszoruslany leszek. Igazabol nekem errol az a velemenyem, hogy a menyasszony szava a donto. De mond meg, hogy melyik legyen es mindenki azt huzza fel. Ennyi.
2011. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én koszorús leszek szerintem első a menyasszony véleménye második jól áll nekik?
2011. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
jujj az első stílusa lóg ki!!
2011. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%
Szerintem tök jól mutatnak a különböző fazonú , stílusú és színű koszorúslány ruhák. Amelyik lakodalomban voltam még mindegyikben vegyes színű ruhák voltak. Sznobságnak tartom ha pl. a menyaszony kiköti, hogy csak ilyen és ilyen ruhát lehet felvenni.
2011. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem sznobság, ha a menyasszony megmondja, hogy milyen jellegű és/vagy színű legyen a koszorús lányok ruhája. Elvégre ez a nap a menyasszonyról (és a férjről) szól, nem pedig a koszorús lányokról. Csak harmóniát és az összhangot tartsátok szem előtt! Hogy pár év múlva is csak azt érezzétek, milyen szép volt minden együtt! Félreértés ne essék! Nem azt mondom, hogy nem lehet meg a maga bája a különböző ruháknak, de annál szebb és harmónikusabb nincs szerintem, ha (legalább a) stílusban egyformák a ruhák és hangulatában egyezik a menyasszony ruhájával. Manapság akkora választék van, mindenféle ruhákból. Biztosan lehet egy minden tekintetben megfelelő kompromisszumot találni! :)


Én megkértem a két barátnőmet (akiket felkértem koszorúslánynak), hogy bordó abroncsos ruhát nézzenek, mert az én ruhám is inkább romantikus jellegű. Nem volt gond belőle és abszolút nem tekintették sznobságnak! A végén ők ajánlották fel, hogy teljesen ugyan olyan ruhájuk legyen. Nagyon szépek voltak mindketten - és semmit nem vett el sem az egyéniségükből, sem a büszkeségükből, hogy olyan fajta ruhát kerestek, amilyenben én szerettem volna látni őket aznap. :)

2011. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Én sem tartom sznobságnak, de ha sznob, ha nem, ez a menyasszony napja- és sokkal inkább, mint a vőlegényé, akit az ilyesmi általában marhára nem érdekel, sőt sokszor még a saját öltönye is hidegen hagyja ;)- Lényeg: a menyasszony dönt! Nem kötelező koszorús lánynak lenni, ha nem ért egyet akkor udvariasan vissza is utasíthatja a felkérést.
2011. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!