Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányok kísérőjét ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányok kísérőjét ki szokta intézni? Hogyan szokott lenni?

Figyelt kérdés

5-en voltunk koszorúslányok egy esküvőn múlthéten.

1-nek a kísérője az unokatestvére volt,

2 lány testvérek voltak + ők vezették a vőlegényt

1-nek a pasija volt a kísérő

de én nem voltam olyan közeli rokon + pasim sincs, és nekem nem volt párom, egyedül vonultam. Nem ismertem szinte senkit a násznépből, de olyan mintha elfelejtettek volna, engem már nem raktak be sehova....

Olyan rossz érzés volt egyedül menni, másnál hogyan oldják meg? Nekem kellett volna valakit szerezni vagy a szervezőnek?


2011. szept. 18. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
amikor ez a helyzet akkor nem szokták elfogadni a felkérést, különben így járnak mint te. Vagy neked kellett volna megkérdezni hogy ki lesz a párod, de úgyis azt mondták volna ha nincs a rokonságban több pasi hogy hozd a tied.
2011. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én a barátnőm esküvőjén voltam koszorúslány, akkor 18 évesek voltunk. Én jelentkeztem, hogy szeretnék korszorús lenni, mondtam a barátnőmnek, szóljon az unokatesójának hogy szeretném ha ő lenne a koszorús legény. 35/N
2011. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na de ez az, hogy nincs pasim és még csak fiú rokonom sem. Illetve lett volna 2 unokaöcsém de ők csak 10 és 12 évesek én meg már 20 vagyok.


Hát igen, pár hónapja kérdeztem hogy kivel fogok vonulni, erre az volt a válasz, hogy: majd az egyik k.lánnyal. Mondom oké akkor ennyi. Erre az esküvőn szembesültem vele, hogy ő a pasijával fog menni akinek közben vettek ugyanolyan nyakkendőt is mint a lány ruhája. Áhh nagyon szr érzés volt. Az út felénél valaki mondta hogy az unokatestvérekhez álljak be és menjek velük, de oda sem voltam való. Remek felvétel lesz rólam...

2011. szept. 18. 18:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Millió dolga van a párnak az esküvő előtt, nem csoda, ha elfelejtik, hogy neked lesz-e párod. Na végigvonultál egyedül, mi lett? Ha a magánéletben nem zavar, hogy egyedül vagy, akkor ott miért zavart?
2011. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Voltam már pár esküvőn, de ilyet még nem hallottam, h a koszorúslánynak kell kísérő. Olyat láttam, hogy a csajok egymás után vonultak be egyesével a pár előtt.
2011. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is jártam már néhány esküvőn, jómagam is túl vagyok 3-on, de ilyet még én sem láttam.

Illetve amerikai filmekben, hogy 10 koszorúslány+10 fiú. A lányok a menyasszony barátai, a fiúk meg a vőlegényé.

2011. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát de valahogy be kell vonulniuk a koszorúsoknak.

Vagy egyedül, vagy egy fiú párral. Én eddig 2 alkalommal voltam az, és akkor páros számmal voltunk koszorúsok: tehát kettesével mentünk. Meg nem is a bevonulás a templomba, hanem amíg elsétáltunk a templomig a vőlegény szüleinek a házától.


Áhh kva szr volt, annyira megalázó volt hogy el sem tudom mondani. Ma is eszembe jutott reggel, és elkezdtem bőgni hogy milyen nyomorultul nézhettem ki, és éreztem is magam.

2011. szept. 19. 22:21
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tessék szerezni egy pasit drága, és akkor nem kell többt egyedül vonulgass...Az életben nem zavar, hogy nincs pasid, csak ott és akkor? Ez nem a pár hibája, tényleg. Lehet nem volt több fiú, meg amúgyse szoktak a fiúkkal foglalkozni. Ez így szokott lenni, akinek van párja az azzal vonul, akinek meg nincs, az egyedül. Meg biztos eszükbe se jutott ez, majd meglátod te is milyen stresszes az esküvő előtti pár nap és megérted.
2011. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De nem arról van szó, hogy az utcán egyedül vonulok és az milyen sz*r, hanem mikor megnézel egy esküvő felvételt, akkor láthatod drága, hogy mindenki egy társsal vonul. Kb 1 km séta volt, és mindenki a férjével, feleségével, unokatesójával, haverjával, testvérével ment, a koszorúslányok meg kaptak 1-1 fiú kísérőt akinek ugyanolyan volt a nyakkendője mint a k.lány ruha.

Nem tudom ezen mit nem lehet megérteni hogy akkor ott, az a helyzet esett rosszul.


Amúgy pedig nem hiszem el hogy mikor összeegyeztettek a fiúkkal a nyakkendő miatt hónapokkal ezelőtt, és megbeszélték hogy kinek ki lesz a párja, akkor nem tűnt fel nekik hogy mindenkinek lesz kísérője csak nekem nem.

Nem fogok egyedül vonulgatni máskor nyugi, soha többet nem leszek koszorúslány az 1000000000000000000%.

2011. szept. 20. 14:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen butuska vagy már ne haragudj meg! Ha már ott ennyire rosszul esett, mért nem szedtél ki egy fiút magadnak a násznépből?
2011. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!