Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adnátok nászajándékba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adnátok nászajándékba egy olyan párnak, akiknek sok pénze van és tulajdonképpen mindenük megvan?

Figyelt kérdés
Már gyerkőc is van 1 éves. Pénzre gondoltunk, de olyan snassz így átadni 10-15 ezret, nem? Valami kreatív 5let? A pénzcsokor nem jön be. :(
2011. aug. 16. 22:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, most látom, hogy már lelőtték előttem a tuti tippet :) akkor nem csak nekem jön be :)
2011. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok pénzük van és csakis a pénznek örülnek, akkor pénzt. Annyit, amennyit te tudsz adni - nem kell azzal foglalkozni, hogy nekik mennyi van.


Ha nem csak a pénz körül forog az életük, akkor adhatsz egyedi ajándékot is: én a kőgazdag unokatesómnak zsűrizett, egyedi számmal ellátott porcelántárgyakat (nem étkészlet, de készlet volt: egy figura és két gyertyatartó) adtam ajándékba. Sok embernek adtunk már faliórát is - meglepődnél, hogy mennyien örültek neki, mert erre általában kevesen gondolnak.


A gravírozás nagyon jó ötlet. Támogatom!


Ha több pénzt tudsz rá szánni, akkor vehetsz nekik egy hétvégi bérletet valamelyik wellnes-centrumba, olyan dátumra, amely kicsit messzebb esik az esküvőtől. Esetleg téli szezonra síbérletet.


Ha tudsz kötni, horgolni, vagy varrni, magad is készíthetsz nagyon szép ajándékokat: kiváló ajándék pl. a patchwork varrott, vagy kötött, horgolt ágytakaró, két-három párnával, igaz, az nagyon munka- és időigényes, ha igazán szépet akarsz készíteni.

2011. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem snassz pénzt adni. Az esküvő után, plána ha még gyerekük is van, van mire költsék. Az sosem jön rosszul. Amúgy 10 ezer kevés, minimum 20at adjon 2 szemely( legalább a kajád jöjjön ki belőle, ami 10 ezer körül van egy személyre, esküvőn)
2011. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk most egy olyan lagzira, ahol csak az esküvő lesz kb. 7 milliót, tehát nincsenek anyagi gondjaik! Mi is pénzt adunk, ketten 25 ezret. Mi mindig vicces formában adjuk. Albumba ragasztva, kincsesládikában, mi pl. palackozva kaptuk!:)
2011. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

www.meglepkek.hu

én valami "élmény" ajándékra gondolnék (te ismered őket, tudod, milyen az érdeklődési körük), akár más vendégekkel összedobva a lóvét.

mi kaptunk egy 2 személyes, kezdőknek szóló quad "túrát", vezetővel, annyira élveztük, hogy el sem tudom mondani:)

2011. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
A gravíroztatás egy jó ötlet tőlünk is sokat kérdezték ,hogy mit szeretnénk mi sem tudtunk semmit mondani ,mert hála az égnek nekünk is mindenük meg van és kaptunk tőlük egy szép dobozt amibe gravíroztatva van.
2011. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Na azért az hogy 10 kevés, adjál 20-at, valamelyik családnál nem így működik........aki nem teheti meg, annak nem így. Én nem vettem zokon, ha valaki nem "fizette ki a vacsoráját", nem vártam hogy megtegyék, nem ezért hívtam őket, hogy fizessék a "szórakozásukat"...
2011. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem lenne pofám úgy elmenni, hogy még a kajámat se fizessem ki... Jó, hogy nem azért hívnak, de én nem tudnám megtenni. Nekik se ingyen van az esküvő.
2011. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ajándékutalvány (pl. IKEA)
2012. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18, ingyen is lehet esküdni. Önkormányzat, két tanú, család, és megvan a házasság. A párok nem azért tartanak félmillás lagzikat, hogy majd beseperjék az árát a vendégeiktől. Legalábbis mi nem ezért tartottunk lagzit.

A vacsorádat sem mindegy, hol akarod fizetni....ha mondjuk a pár a lagziját a Ritz-ben tartja, akkor adtok fejenként 20 ezret? Na ne.....


Az esküvő sok menyasszony számára átmegy pénzhajhászásba, előre számolják, mennyi fog visszafolyni, de azért szerencsére nem minden menyasszony ilyen :)

2012. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!