Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha valaki megkérdezi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megkérdezi, hogy mit szeretnénk nászajándékba, akkor illetlenség megmondani, hogy mi pénznek örülnénk?

Figyelt kérdés
Nem fogom ráírni a meghívóra sem vicces módon, sem komolyan, hogy pénzt szeretnénk (láttam már ilyet nem is egyszer), sőt mondani sem fogom, amikor átadom a meghívót, mert nem azért hívok meg bárkit is, hogy kapjak nászajándékot, de ha megkérdezik, akkor viszont szeretném mondani, hogy pénznek örülnénk, mert már együtt élünk a vőlegényemmel, és szinte mindenünk megvan, ami kelhet, amink nincs, azt pedig már csak akkor vennénk meg, ha költözünk. Nem illetlenség közölni ezt?
2011. jún. 27. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Valószínű azért kérdezik, mert nem akarnak fölösleges dolgot venni. Mond meg bátran, hogy mivel mindenetek megvan, pénznek örülnétek a legjobban.
2011. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem világi nagy taplóságra,bunkóságra vall pénzt kérni.Annyit mondj hogy azt vesznek amit szeretnének mert nem azért tartotok esküvőt hogy pénzt kapjatok.Azt meg amit kaptatok el is lehet ám adni (bár ez is illetlenség)
2011. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 napietus ***** válasza:
72%
mi a szülőknek, testvéreknek mondtuk, hogy ne készüljenek ajándékkal, lesz menyasszonytánc. a többiek meg tőlük kérdezték, így mindenki értette, mi van, mégse kellett mondani. nekünk is felszerelt háztartásunk volt már.
2011. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy a lakásotok már be van rendezve, így ilyen jellegű dologra nincs szükségetek, és _még_ nem tudjátok, mi kellhet a közeljövőben.

Aki értelmes, az ennyiből szerintem érteni fogja.

2011. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem. Az a legjobb, ha pénzt kérsz. Mi kaptunk egy használhatatlan batár nagy kávéfőzőt, tud mindent, csak nem fér a konyhapultra. Nem merem eladni, mert mi van, ha jön az ajándékozó és megkérdezi, hogy használjuk-e? meg hát a felét se kapnánk érte, mint amennyit ér.
2011. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Ha nekem lenne esküvőm biztos nem azon filóznék hogy húzzam le a rokonaimat pénzel.Hoznak amit hoznak.Sőt én még lehet meg is kérném őket hogy semmit se hozzanak.Az ember nem azért házasodik hogy pénzt meg ajándékokat kapjon
2011. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kérdezik akkor nyugodtan mond el, hogy azt kértek, mi se mondtuk senkinek, de mindenki megkérdezte és akkor megmondtuk, nincs ezzel semmi baj. Nekünk is megvoltak a háztartási felszereléseink, a nászúthoz viszont nagyon jól jött a pénz.

Ha kérdezik egyáltalán nem bunkóság pénzt kérni, az ajándék ugyanúgy pénzbe kerül.

2011. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

'em azon filóznék hogy húzzam le a rokonaimat pénzel'

Ez szép és jó, de te ezek szerint beállítanál egy esküvőre üres kézzel? Nyilván nem, akkor meg jobb ha olyasmit adsz aminek örülnek, ezért szokták a vendégek előre megkérdezni a párt, vagy leginkább a szüleiket.

2011. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

kérjél sorsjegyet, vagy kitöltött lottószelvényt. esetleg vásárlási utalványt, ajándékkártyát.


vagy csak írd rá a meghívóra a bankszámlaszámod a táviratcím helyett :p tuti levágják, h mit szeretnél :p

2011. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem megyek üres kézzel!3 esküvőn voltam már.Tudod ha átmegyek látom milyük van ebből megállapithatom mit szeretnének kb kapni (mindig bejött)és azt veszem meg.Eddig mindig bejött.De pl ha rá is kérdeztem mindenki azt mondta amit gondolunk azt veszünk/adunk.Tehát egyike nyögte be hogy neki pénz kell.Mert mindegyik tudja hogy ez pofátlanság.Meg hát házasodni nem a pénz vagy az ajándékok miatt kell és a kérdezőről nagyon süt hogy ö PÉNZT SZERETNE KAPNI.Holott ha megkérdezik hogy mit szeretne teszem azt azt is mondhatja amire vágyik pl egy edénykészlet (hasra ütve mondtam valamit) és biztos vagyok benne hogy meg fogja kani.És így megkapta amit szeretett volna és mondani sem kellet hogy nekem pénz kell
2011. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!