Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Üdv! Mennyibe kerül a polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Mennyibe kerül a polgári esküvő, ha egyikünk sem abban a városban lakik, ahol a helyszín van? Van egyáltalán ilyenkor plusz díj?

Figyelt kérdés

Hallottam egy ilyen információt, hogy amennyiben egyikünk sem oda van bejelentve, ahol tartanánk az esküvőt, az nem kevés összegbe kerül. Ennek sehol nem tudok utánanézni, és úgy gondoltam, nem telefonálok addig feleslegesen, amíg valaki meg nem tudja mondani az interneten keresztül.

Előre is köszönöm!


2011. aug. 24. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet házasságot kötni, nincs ilyen díj. Viszont ha nem kéttanús esküvő van, hanem felhajtás is, akkor mindenért számolnak fel pénzt, és ez változó összegű lehet. Tehát egy másik városban ezért kerülhet többe, mint ahol laksz. Még azért is fizetni kell, hogy vihess egy pezsgőt és felszolgálják.
2011. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kéttanús lesz az esküvő, nem lesz felhajtás, csak egy egyszerű, ünnepélyes házasságkötés. Köszönöm a választ!
2011. aug. 24. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahol mi esküdtünk úgy volt,hogy a kerületi lakosoknak nincs terembérlet,nekünk kb 10ezer volt a fél órára,de kéttanús esküvőnél,hétköznap nem számítják fel,mivel nincs szükség a teremre,megoldják az irodában.

Önkormányzata válogatja,mindenhol másképp van sajnos.

2011. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom, h akkor kell külön fizetni, ha szabadtéri az esküvő, v vhova elhívjátok az anyakönyvvezetőt. De szerintem is inkább telefonálj.
2011. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek! Ennek ellenére azért természetesen telefonon meg fogom érdeklődni a dolgot a foglalással együtt. Köszi még egyszer!
2011. aug. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!