Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A polgári esküvőn hány zene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A polgári esküvőn hány zene szokott szólni? Akkor is szól zene ha az anyakönyvvezető beszél?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
attol függ hany zenet szeretnel.az anya könyvezetö felajanlja mihez szeretnel,es valaszhatsz
2009. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Annyit és az a zene szól amit ti szeretnétek, de az anyakönyvvezető lehetőségein és hozzáállásán sok múlik. Nekünk nagyon-nagyon szimpatikus csaj volt, a gyermekeit kérte meg, hogy keverjék a zenéket, nekünk csak össze kellett állítani, megvágni, egy CD-re rakni. A kezelőberendezés egy függöny mögött volt, így senki nem látta.

Viszont voltunk olyan esküvőn is, ahol az anyakönyvvezető kezelte a hangosítást, ami az aláírandó anyakönyv melletti asztalon foglalt helyet, amihez kb. 3 lépést kellett tennie a csajnak. Ugyan fel voltak címkézve a kezelőgombok, de össze-vissza kezelte, nem az a zene szólt, aminek a bizonyos helyzetben szólnia kellett volna, hangos volt (lehalkította), halk volt (felhangosította). Na, ezt próbáld meg röhögés nélkül végignézni, pláne úgy, hogy az ara is pukkadozott a röhögéstől.

Egy másik anyakönyvvezető pedig közölte, hogy semmiképpen nem lehet zenét vinni, csak az ő készletéből választani. Nekem az ilyen alapból unszimpatikus.


Nekünk elég sok zene szólt:

- nulladikok: gyülekezőnél a Gregorian CD majdnem egyszer végigment

- első: anyukám és apósom bevonul (Apocalyptica)

- második: férjem és anyukája bevonul (Nightwish 1.)

- harmadik: koszorúslányok bevonulnak (Nightwish 2.)

- negyedik: én és apukám be (Nightwish 3.)

- szertartás alatt kétféle (ki sem találod: Nightwish és még valami amit az anyakönyvvezető ajánlott). Mi nem szerettük volna, de az anyakönyvvezető azt javasolta, hogy sokkal meghittebb, ha nagyon halkan szól a zene.

- gratuláció fogadás alatt Queen: Kind of magic, We are the champions, I want it all, Miracle. Ez a gyűjtemény kétszer ment le.

2009. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10:19-es! ejha, esküvőn Nigtwish?! nehogy félreérts, nekem az egyik kedvenc együttesem, csak meglepődtem. de ha végülis az esküvőnek kéne lennie az életem legboldogabb napjának, akkor miért ne az azene szóljon, amit szeretek?! :)
2009. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolhatod, hogy nem az abszolút zúzós számok szóltak :) Illetve ügyesen meg voltak vágva :D


Azt gondoltuk, hogy valami különlegeset szeretnénk. Olyat, ami egy kicsit mi vagyunk, nem kergetjük ki az öregeket és illik az alkalomhoz. Nem csak a fiatalok körében arattunk sikert.


Sok szituáció van az életben, amikor olyan dolgokba is bele kell menned, amitől a hideg kiráz. Az esküvőnek nem szabad ilyennek lennie. Az a nap arról a két emberről kell szólnia, akik házasságot kötnek.

2009. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!