Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol érdemes szép/különleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes szép/különleges karika gyűrűt venni? Jó áron! 150. 000 forint alatt.

Figyelt kérdés
Egyenlőre tetszik nekünk nagyon a többszínű arany karika gyűrű, a nőiben meg legyen kis kövecske :)
2011. szept. 15. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is szeretném tudni! :) :)

Amúgy sok boldogságot! :)

2011. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha megengeded, én ajánlanék neked egy urat, aki a mi karikagyűrűnket is készítette: [link]


Kinéztünk interneten egy gyűrűpárt (másik cégnél), bementünk, hogy megcsináltassuk, de eléggé bunkók voltak. Végül elkeseredettségünkben édesanyám ajánlotta a család régi ékszerészét (nekem nem tudom miért nem jutott hamarabb eszembe..) eddig csak nyakláncokat és fülbevalókat csinált nekünk, de most a gyűrűinket is rábíztuk. Hát nem csalódtunk sőt:) Úgy variálhattuk a dolgokat ahogy mi szerettük volna, ráadásul, mivel vittünk tört aranyat 30.000 Ft.-ból meg lett a két gyűrű, úgy, hogy fehérarany és sárgaarany kombináció lett, sőt az enyémbe gyémánt került. 130.000 Ft lett volna az eredeti ára, ha készen vesszük.

Lehet nála kész gyűrűket is kapni, szerintem érdemes benéznetek ha Gödöllő közelében laktok!

2011. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mi 4o ezerért vettük, 15o nagyon nagy pénzkidobás,de te tudod


3féle aranyból. kő a lánykérő gyűrűmben van-olpál


a gyűrű sztem egyforam kell legyen-babonából is :)

2011. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A karikagyűrű Magyarországon nagyon drága!


Mindenképpen megéri, ha külföldi üzletekben, készítőknél jártok ennek utána, sokkal olcsóbban - és nem utolsó sorban kiváló minőségű - juthattok hozzá.


Nekünk több ismerősünk is mondta, hogy szuper minőségű gyűrűt vettek külföldön, sokkal olcsóbban, mint itt. :)

2011. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
ja igen: westendben
2011. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Igazából már maximum 100 ezeret költenénk rá :)
2011. okt. 24. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!