Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajándékötlet olyan párnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötlet olyan párnak, akinek már mindene megvan, és különleges az ízlésük?

Figyelt kérdés

Közeli hozzátartozó, full extrásan felszerelt, modern lakásban laknak. A lakásba nem tesznek ki akármit, nagyon igényesek.

Fogalmam sincs, mit lehetne nekik ajándékozni, főleg abból a keretből, ami rendelkezésünkre áll (10-15 ezer:( )


2011. jún. 28. 14:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
egy szép képet a falra? v vmi bortartót márkás borral...ilyesmik jutnak eszembe, tényleg nagyon nehéz olyanoknak vásárolni, akiknek megvan mindenük :S
2011. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
digitális képkeret(ha még esetleg nincs)
2011. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
kristály boros pohár és hozzá minőségi borral
2011. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Szedsz a netről vagy fényképezel egy szép tájat, álltot akármit, csak van kedvencük, majd kinyomtattatod fényképnek és bekeretezed vmi szép keretbe. Ez nem is drága és sztem szép is, és igényesek is tesznek ki képet a falra sztem.
2011. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Utalvány. Mi most költözünk, senkitől nem kérünk semmit, de hiába nyomatékosítjuk, csak akarnak venni valamit, így kitaláltuk, hogy utalvány kérünk, KIKA, IKEA stb.
2011. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc boltjukba vásárlási utalványt. Abból azt vesznek, amit akarnak. Illetve én egyszer masszázs-wellness kártyát vettem egy ilyen alkalomkor.
2011. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Náluk nincs kint kép... De komolyan. A fal szürke, a bútorok feketék. Itt-ott valami amorf szoborszerűség.

Kristálypohár kizárva, ami volt a csajnak azt is a szülinél hagyta.

Bort meg... nem tudom, de inkább névnapra, szülinapra.

Azért köszi, sajnos jobb ötleteim nekem sincsenek.

2011. jún. 28. 14:36
 8/23 A kérdező kommentje:
Az utalvánnyal meg az a bajom, hogy azon ott van az értéke. Nekik ez az összeg aprópénz...
2011. jún. 28. 14:37
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát most ne haragudj, de ennyid van rá. Normális ember nem várja el, hogy te erődön felül szépítsd az ő lakását.
2011. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A wellness kártyán nem volt rajta az értéke, azt direkt úgy találta ki az a szalon (hiába nevesíteném, kisváros vagyunk, nem Bp, vagy megyeszékhely, de csak találsz a környékeden Te is.), hogy annyi volt ráírva, hogy mit foglal magában a szolgáltatás, és gyönyörűen ki lehetett tölteni, hogy kinek és milyen célból (szülinap, házasság stb) adjuk, és a végén egy gratluláció a cégtől. A számlát meg az ajándékozó (én) külön rendeztem, tehát az összegről nem volt rajta utalás, ha csak nem számolja végig az árlista alapján számológéppel az illető ott helyben.
2011. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!