Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt érdemes frufrut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt érdemes frufrut vágatni?

Figyelt kérdés

Csak koszorúslány leszek, de elég magas a homlokom. Mióta az eszemet tudom azóta teli frufrum volt, vagy oldalra fésült. Most már 1 éve növesztem, és most áll meg a fülem mögött olyan hosszú. Mikor össze van fogva a hajam akkor olyan fura lesz így az arcom, de ha ki van bontva, akkor meg jól áll hogy nincs frufrum. Vékonyszálú, elég kevés hajam van + göndörödik. Régen minden reggel ki kellett vasalni hogy valahogy álljon. De mégis szeretnék valami változtatást. Érdemes lenne?


[link]


2011. szept. 23. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen frizurát szeretnél.

Viszont: én egy alkalomra (még a saját esküvőmre sem tettem, pedig javasolták, nemhogy máséra) nem vágatnám le a hajam. Egy éve növeszted, egy este kedvéért nem érdemes vágatni. Ha meguntad, és ismét frufrut akarsz, akkor igen. De újabb 1 év, mire megnő...

2011. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az arcformádtól meg az esküvői hajviseletedtől is függ, ha szeretnél bajlódni vele, vagy úgy gondolod hogy szebbnek látod magad tőle akkor sztem vágasd, ha pedig csak az az 1 alkalom miatt akarod, a party után úgyis hülyének éreznéd magad, hogy hát ezért növesztetted??? Az enyém is hullámos, de nekem a frufrum 3-4 napig szokott 'pózban' maradni, fixálás kérdése..
2011. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a frufru pont akkora, hogyha megunod, oldalra, vagy 2 felé fésülheted, úgy, hogy nem is feltűnő, hogy van. Nekem ilyen a hajam, és sokszor így elfésülöm.
2011. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!