Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért untat az esküvő szervezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért untat az esküvő szervezése? 27/F

Figyelt kérdés
Menyasszonyommal nagyon szeretjük egymást, és jövőre össze fogunk házasodni. A helyeket, hivatalt, gyűrűt intéztem, de a sok esküvői katalógust, árajánlatokat zenére, ruhára, csecsebecsékre egyszerűen nem vagyok képes átböngészni, annyira kimondhatatlanul untat és nem érdekel. Normális ez, vagy ennyire semmirekellő vagyok?
2011. okt. 2. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
hát nem tudom de ha én az esküvőmre készülnék, én lennék a világon a legboldogabb és alig várnám...meg a készülődés és minden, de lehet ez a nők részéről van csak így :)
2011. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem gáz :)

Nőknek azért mégis csak más, annyi gyönyörű ruha van, meg minden nő nagyon szép akar lenni az esküvője napján...

2011. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Ebből csak az derül ki, hogy a nők sokkal felszínesebbek, minden külsőséget megmozgatva jól meg akarják mutatni a világnak, egy napra celebbé akarnak válni. A férfiakat ez nem nagyon mozgatja meg.
2011. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Engem nő létemre untat, de valami leírhatatlanul. És én még ezt sem tartom gáznak, pláne ha egy férfit untat.
2011. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Normális :)

Én nő vagyok, de én sem vagyok az a tipus, aki katalógusokat böngész egész nap, úgyhogy elmentünk egy rendezvényszervezőhöz, ő intézte az egészet.

2011. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem férfi létedre normális, általában a nők jobban pattognak ha szervezniük kell az esküvőjüket. De ahogy előttem írták, ebből tényleg az derül ki hogy a nők a fényt és a ragyogást szeretik, bár oké lehet hogy azért mert esküvő, és fontos hogy minden tökéletes legyen, de én például nő létemre nem tudnék katalógusokat nézegetni hogy ez legyen-e vagy az, ez hogy tetszik, nézhetünk mást is...nekem ez sok lenne. Szóval én biztos valami nyugis, ragyogástól távol álló esküvőt szeretnék majd.
2011. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
végül is.. manapság sokan össze se házasodnak mert drága meg minden és nem azt mondom, hogy mellékes mert igen is fontos de már lassan kifog menni a divatból :)
2011. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Legtobb volegeny rahagyja a nagy nap szervezeset a menyasszonyra. Tedd Te is igy, hisz mar a leglenyegesebbeket elintezted. Hadd oruljon a menyasszony, hogy "minden ra van hagyva, ahogy O akarja".
2011. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
azért untat, mert pasi vagy, ez teljesen normális :D
2011. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
miért nem veszitek igénybe esküvőszervező segítségét? Ő direkt erre való, és levenné a vállatokról a gondot, ti csak tervezgettek, ő meg megvalósít:)
2011. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!