Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most meghívjuk vagy ne hívjuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meghívjuk vagy ne hívjuk?

Figyelt kérdés

Nagy gondunk van, bár inkább gondom ..


Van egy nővérem, akinek azért az anyósát és apósát illene meghívnom az esküvőnkre. Ezzel önmagában gond nincs, viszont a gyerekük (38 éves) egy alkoholista. Szó szerint ... Iszik, amit lát és, ha végképp nem tud magáról, akkor kezdődik a 'mulatság'.

Nos, ebből adódik, hogy részemről ő egy nagyon-nagyon nem kívánatos személy.

És a legviccesebb, hogy a párom családjában is akad egy ilyen személy, aki ráadásul még közeli is, mert a keresztapja. [Bár az a család valószínűleg nem jön el, mert most mentek ki külföldre dolgozni és csak a keresztanyja maradt itthon.]


Most akkor hívjuk vagy ne hívjuk?

Másnál volt ilyen fennakadás?


2011. nov. 2. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a nővéred egész rokonságát meghívni. Anyósát-apósát meghívhatod ha nagyon szeretnéd, de attól még a sógorát nem kell! Ennyi erővel meghívhatnád a nővéred férjének a keresztapját, stb.

Két személyre szól a meghívó, és ennyi. Nem hiszem, hogy sértődés lenne belőle.

2011. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nos, lehet, hogy nem értem. Az anyós és az após nem alkoholista, szerintem őket nyugodtan meg lehet hivni, ha a családi etikett megkívánja. A 38 éves alkoholista gyereküket semmiképpen nem hivnám meg. A probléma nekem akkor lenne, ha ő a nővér férje... Ő az?
2011. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meghívni, nem olyan nagy gond ez. A keresztapa már gázosabb, de egy embert csak kordában tudtok tartani...
2011. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Nővérem férjének a testvéréről van szó. Tehát a nővérem sógoráról!

2011. nov. 2. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a nővéred férjének a testvére, akkor nem kell meghívni. Az nem egy olyan nagyon szoros rokonsági kötelék. Anyósékat, ha akarjátok, hívjátok, bár mondjuk én őket sem hívnám. De ez attól is függ, hogy mekkora lesz a lagzi.
2011. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!