Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen érveid vannak a pánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érveid vannak a pánt nélküli esküvői ruhával kapcsolatban? Pro és kontra.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, még jó pár év választ el ezen döntésemtől. Érdekel, hogy miért bántad meg, vagy éppen miért örültél neki, hogy ilyen ruhát választottál. :)/l
2011. nov. 3. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
kihangsúlyozza a mellet és a szép nyakat, ha fel van tűzve a haj, de akinek nincs egyik sem, az ne hordjon olyat.
2011. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Én nem vennék fel pánt nélkülit, függetlenül attól hogy ez a divat mostanság. Nagy melleim vannak, 85B, és attól tartok, hogy egész este húzogatnám fel a ruhát. Sajnos láttam már így menyasszonyokat.
2011. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igen, mindkettőtöknek igaza van :)


Egyébként a 14/l lemaradt, bocsi, csak ki volt kapcsolva a jobb oldali számbillentyűzet

2011. nov. 3. 18:28
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Off: a B kosaras mell nem nagy.. A 85 cm meg csak husi..
2011. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az első válaszoló által leírtak miatt szerettem volna pánt nélkülit. Végül a második válaszoló által leírtak miatt ( nagy mell, ruha húzogatása ) lett egy vékony nyakba akasztható pánt.
2011. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Kösz a mell bókot :-D Akinek kell, odaadom, engem rettenetesen frusztrál, bár most nem ez a téma :-) Simán úgy gondolom, hogy ekkora mellről lecsúszna a pánt nélküli ruha.
2011. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nincs nagy mellem, de semmiképp nem vennék fel pánt nélküli ruhát esküvőre. Egyszer vettem fel ilyet buliba, és bizony tánc közben állandóan csúszott le a felső része, igazgathattam állandóan, nehogy a végén kikukucskáljon a cickó. Kell a fenének még egyszer ennyi stressz, pláne a saját esküvőmön!
2011. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem 80D-85D-s mellem van, és nem esik le az ilyen ruha:)



amúgy szép váll, nyak, mell, feltűzött hajjal:)

2011. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
hu állandóan huzkodni kellett mégegyszer nem vennék fel olyat
2011. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

8. válaszoló vagyok:


persze csak akkor nem csúszkál, ha rendesen be van halszálkázva!!!:)

2011. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!