Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért vetted vagy bérelted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért vetted vagy bérelted a menyasszonyi ruhád?

Figyelt kérdés
Én a bérlésen gondolkozom, mert azt a ruhát úgy is csak egyszer veszem fel. Bár nem vagyok tisztában az árakkal, ezért érdeklődöm, lehet, hogy megéri inkább a ruhát megvenni.
2011. nov. 4. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Berelni fogom, 95ezer.
2011. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem érdemesebb megvarratni. Egyik barátnőm is ezt csinálta az anyag és az elkészítés volt 120eFt. (később eladta 100eFt- ért) Bérelni kb. 100e Ft-ért lehet.
2011. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én 75ezerért bérelem mindennel együtt egy csodaszép MoriLee ruhát. (menyaruha, menyecskeruha, bolero, fátyol, pelerint, kis szütyö, kesztyü, csipke esernyő a fotózáshoz- ezek mind a ruha mellé járnak) bár ezek vidéki árak. Nem pesti. A drágábbak nálunk azért kerülnek többe, mert azok 2012es kollekciók már. Az enyém 2011es :)
2011. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én varratom 25ezerért.
2011. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vettem, még 50 ezer se volt a ruha. Csodaszép, és már hetekkel az esküvő előtte ki volt akasztva a szerényre, többször felvettem itthon csak úgy, mert jó érzés volt. :)
2011. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60.000-ért béreltem.
2011. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60.000ért varrattam és csak akkor adnám el, ha megszorulnánk, lehet h csak egyszer veszed fel, de az az egy alkalom hatalmas élmény, örök emlék. sok boldogságot!!
2011. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40 ezerérét vettem stóláva, kis szütyővel együtt. Kaptam volna még kesztyűt is, csak én nem kértem, mert nem szeretem. Ebben az árban már a méretre igazítás is bent van, és egy gyönyörű A-vonalú, abroncsos ruhám lesz így. Utána megpróbálom majd eladni, ha sikerül, sikerül, ha nem nem. A legolcsóbb, ehhez hasonló ruha bérlése 85 ezer Ft lett volna, igaz azt másik szalonban láttam.
2011. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80ezerért béreltem. Ebben benne volt: ruha, menyecske ruha, fátyol, stóla, pelerin, boleró, menyecske ruhához két fajta felső (amelyiket akartam azt vettem fel)+ vőlegénynek nyakkendő éjfél utánra abból az anyagból amiből a menyecskeruha volt
2011. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
45ezer volt minden kiegészítővel együtt!
2011. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!