Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnan szerezzek tüllszoknyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szerezzek tüllszoknyát abroncs helyett a menyasszonyi ruhám alá?

Figyelt kérdés

Vettem Vaterán egy Davids Bridal menyasszonyi ruhát.

[link]



Sajnos az abroncsot eladták külön 5 ezer Ft-ért.



[link]

Pont ez volt az az abroncs!

Igazából nem is abroncs a hagyományos értelemben, mert csakis tüllrétegekből áll. Tehát a ruha tartását megadja, de nem inog rajtad úgy, mint egy harang és nem csúszkál rajta a ruha. Nagyon vérzik a szívem érte. Érthető módon az új tulaj nem akarja nekem eladni, de nagyon segítőkészen megadta az alsószoknya (abroncs) leírását:


[link]

Pont ez volt az az abroncs!


Az abroncsról ezt kell tudni:

nem abroncsos, hanem 2 sorban tüll

Az abroncsos azért nem jó az A vonalú ruhákhoz, mert darabokból áll... és így nem adja vissza jól a ruha esését a karikák miatt.


Az alsó réteg olyan, mint a selyembélés (csak kicsit erősebb, egyenes, A vonalú alsószoknya) combközépig , felette, pedig, mint az elasztikus melltartó anyaga. Az alsó részen (combközépig) 1 rétegben, 2 sor (nagyon) húzott tüll van (szerintem 4-5 méter lehet, a felső réteg pedig szintén selyembélés szerű, A vonalú.


A tüll rétegek így néznek ki:

[link]

34-008 számú, 2 nagy fodros - 3 abroncsos (3,2 m körméretű), annyi a különbség, hogy nincs benne abroncs és rengeteg a tüll.


Maga a ruha: 430 cm a bősége (ivory szín).

Hosszúsága (kb. a derekától mértem, nem a gyöngyöktől) 115 cm



Az abroncsról ezt kell tudni:

nem abroncsos, hanem 2 sorban tüll

Az abroncsos azért nem jó az A vonalú ruhákhoz, mert darabokból áll... és így nem adja vissza jól a ruha esését a karikák miatt.


Az alsó réteg olyan, mint a selyembélés (csak kicsit erősebb, egyenes, A vonalú alsószoknya) combközépig , felette, pedig, mint az elasztikus melltartó anyaga. Az alsó részen (combközépig) 1 rétegben, 2 sor (nagyon) húzott tüll van (szerintem 4-5 méter lehet, a felső réteg pedig szintén selyembélés szerű, A vonalú.


A tüll rétegek így néznek ki:

[link]

34-008 számú, 2 nagy fodros - 3 abroncsos (3,2 m körméretű), annyi a különbség, hogy nincs benne abroncs és rengeteg a tüll.


Maga a ruha: 430 cm a bősége (ivory szín).

Hosszúsága (kb. a derekától mértem, nem a gyöngyöktől) 115 cm



Szerinte meg kéne varratnom, de hiába találtam ilyesmivel foglakozó céget, megriadtak a feladattól, azt mondták, vegyek abroncsot és rá tüllszoknyát.


Amerikából megrendelhetném, de szállítással, vámmal együtt 31 ezer Ft lenne:(


Szerintetek? Meg tudja ezt csinálni egy varrónő? És vajon mennyiért?


2011. dec. 13. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kéred el csak kölcsönbe a tulajtól?

Egyébként manapság nagyon sok ruhához van ilyen abroncs. A legegyszerűbb szerintem, ha elmész egy esküvőiruha-szalonba, és 1-2 ezerért bérelsz egyet. Még válogathatsz is.

2011. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A tulajjal leveleztem, de nem ajánlotta fel, szóval nem akarom zaklatni.


Neki amúgy azt mondta egy menyasszonyi ruha kölcsönzős ismerősük, hogy Magyarországon nincsenek ilyen "abroncsok", csakis az abroncskarikásak beszerezhetőek. Ezért eszembe se jutott, hogy simán találnék egyet kölcsönzőben.


Akkor körülnézek. Köszi:)

2011. dec. 14. 00:36
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Menyasszonyiruha üzletünk van és tartunk csak tüll rétegekből álló alsószoknyát, lehet segíthetek (Az ára 12.200 Ft)


E-mail: lillyruha001@gmail.com

2011. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jersey-69 ***** válasza:

[link]

Ne az abroncsot nézd, hanem azt a felső tüllréteget. Ezt keresed?

2011. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt alsószoknyának hívják és az alatt van az abroncs. Én is az araonline-tól vettem a ruhámat, abroncsostól, alsószoknyástól együtt :)
2011. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, kicsit el vagyok havazva, azért nem válaszoltam. Vateráról rendeltem valami olyasmit, de ha nem lesz jó, feltétlen elmegyek a szalonba. Nagyon-nagyon megnyugodtam, hogy lehet kapni nálunk is. Köszönöm a hozzászólásokat.
2011. dec. 19. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!