Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Keresek éttermet Aquincum-Béká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresek éttermet Aquincum-Békásmegyer-Budakalász-Szentendre vonalon, Duna-parton. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Kb 60 fős esküvőnk lesz, nem találunk éttermet, már minden foglalt vagy horror áron menne :((((

Kezdek kétségbe esni..


Római part is kicsukva, minden szombat teltházas, vagy méregdrága lenne.

Valakinek van valami ötlete??

Legjobban kerthelyiséges, kis hangulatos csárdának örülnék...


2009. máj. 26. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Rozmaringot nézted? Nemtom melyik Hév-megálló, de arra van.
2009. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, néztem (egyébként az Tímár utcánál van).

A probléma hogy tömött, zsúfolt, egyszerre kb 6 esküvőt tartanak, és a pincérek is bunkók :((

De azért köszönöm!

2009. máj. 26. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy most baromi nagy hülyeséget fogok mondani,de a Nagyi Falatozóját vagy milyét néztétek már?Belülről sztem tök szép, teraszos is,olyan kis hangulatos:)
2009. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szentendrei Vadászkert étteremben volt az esküvői vacsink, és nagyon elégedett voltam az árakkal is, az ételekkel is, illetve a hozzáállással (76-an voltunk így elég lett volna nekünk az egyik helység, de gondolkodás nélkül azt mondták, hogy az esküvő alatt más vendéget nem fogadnak, az a rész ahol ettünk egybenyitható a szabadtéri terasszal). Hívd fel őket!
2009. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Máris nézem őket a neten :))

2009. máj. 26. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
A miénk a Hotel Római éttermében lesz. Normál árakon. Nem nagyon találtam olcsóbbat.
2009. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
asszem pomázon van a "rákos" étterem.. isteni kajákkal, és szerintem nem drága. hm?
2009. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!