Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havanna, Békásmegyer miért...

Havanna, Békásmegyer miért olyan olcsó?

Figyelt kérdés
Lakásokat nézek és a pesti átlaghoz képest ezen a két helyen eszméletlen olcsónak tűnnek a lakások. 55-68 négyzetmétereseket adnak 6-7millió között. Nagyon olcsó... Akkor is, ha felújítandó belülről. De miért ennyire olcsók itt a lakások? Az oké, hogy padlón vannak az ingatlanárak, de máshol az ekkorák 8-9körül vannak most is... Mi van ott, hogy ennyire olcsó? Olvastam, hogy itt páran ott laknak és nem is gáz szerintük, de akkor miért dobálják szinte az ember után a két-két és fél szobás lakásokat apróért?
2011. szept. 4. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A Havanna Bp. legrosszabb hírű lakótelepe volt és nem ok nélkül. Manapság már talán jobb helyzet, úgy tudom be van kamerázva az egész, de ugye a múlt még mindig kísért...

Békásmegyerről nem tudok nyilatkozni.

2011. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert sz*r és kinn van a világ végén. Nekem békáson lakott barátnőm, hát nem szívesen költöznék oda. Ő is menekült, amint tudott.
2011. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Havanna a legalja. Tavaly mi is majdnem ott vettünk lakást, pont ilyen indokból, de mikor odamentünk körülnézni, hát no comment.
2011. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
59%

Békásmegyerre nem éri meg költözni. én is itt lakok már vagy 8 éve nagyon sok a balhé az utszán. este veszélyes lemenni. tele van kamerázva az egész hely. este sokan hangoskodnak havannárol nem hallottam még hogy durva.

inkább más környéket ajánlók

2011. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Havanna: túl sok a "kubai"...
2011. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Békás kint van az Isten háta mögött az üveg hegyen túl, a kurta farkú malac után balra!!! ODa járok suliba... :/ Amúgy én nem tapasztaltam még ott balhét v h veszélyes volna, de iszonyú szarul megközelíthető, mert a hév, az egy VICC
2011. szept. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
54%
Melyik suli? amugy este mennek a balhék.
2011. szept. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
zskf, hát nagyon este nem voltam ott, csak ha bnőmnél aludtam kint, de nem volt extra, egyszer üvöltözött néhány részeg fiatal a parkolóban de ez a legjobb környéken is megesik :D
2011. szept. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
68%
:D én kelta. lehet azért nem volt részed még ilyen balhéban mert nem jó helyen voltál a balhék általában nagyobb parkokban vagy házak mögötti parkolokban és vagy kocsmákban vannak. a hegyfelöli oldal az lazább a duna felöli a balhésabb oldal.
2011. szept. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

talán mert kinn van a halál faxán... nézd meg térképen.

láttam ott albérletet, ahol 5000 Ft volt egy szoba, igaz bútorozatlan...

2011. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!