Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tervezhetem az esküvőmet már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezhetem az esküvőmet már? Talán még korai?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, kb 2-3 év múlva lenne az esküvőnk, de én szívesen kezdeném tervezgetni, megtehetem? Mivel kezdjem ha igen!?

Nem sietek sehova de szívesen lekötném magam vele, vagy időpocsékolás ilyen hamar kezdeni a tervet?


2012. febr. 9. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen felesleges. Vagyis ha nem konkrét dolgokat akarsz megszervezni, csak álomként tervezgetni azt nyugodtan, csak semmi értelme. Egyrészt 2-3 év marha messze van, másrészt nem tudhatod előre, hogy együtt lesztek e még akkor. A kezed egyáltalán megkérték már?
2012. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon akarod már magadban tervezheted,de még semmilyen lépést nem kell tenned ez ügyben. Nekünk jövő augusztusban lesz az esküvőnk most kezdtünk hozzá a tervezéshez.
2012. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Korai. A kitűzött időpont előtt fél-egy évvel korábban érdemes elkezdeni a tervezgetést, de mindenképpen azután, hogy megkér.
2012. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szervezni ne kezdd. Más dolog, hogy nézegethetsz ruhákat, dekort, helyeket, de nehogy neki állj konkrét dolgoknak. Először majd kell egy időpont és ahhoz kell szervezni. 2-3 év az még nagyon hosszú idő.
2012. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy milyen ruhát szeretnél,kiket szeretnél meghivni,hol szeretnéd,milyen diszitéssel,milyen tortával,ilyenekről ábrándozz nyugodtan,ird is le,maximum 2-3 év múlva jót mosolyogsz a habosbabos ruhán ha addigra már valami másabb tetszik :)
2012. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg azt a 2-3 évet.. Nem bántásként írom, de annyira fiatal vagy, még 2-3 év alatt te is sokat fogsz változni. Változhat a pasi ideálod is. Ne ugorj bele az elsőbe, rossz az, amikor már későn rájössz, de nem mersz változtatni, mert nem akarsz elvált nő lenne ilyen fiatalon :(
2012. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Még nem nem kérték meg a kezem, vagyis de kb 2éve de azt felbontottuk mert szétmentünk. Most kezdtük újra a kapcsolatunkat és tervezzük az esküvőt vagyis olyan 2 év múlva gondolta a párom, kicsit bonyolult. :) De már annyira beleéltem magam.De azokat tervezhetem hogy kiket hívok majd meg vagy ilyesmi...nem?
2012. febr. 9. 12:28
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen bármit elkezdhetsz tervezgetni, de nincs sok értelme. Ennyi idő alatt sok minden változhatsz. Összeveszhetsz a barátnőddel, akit most felkérnél koszorúslánynak, vagy összebarátkozhatsz mással jobban. Lehet, hogy rátok szakad a bank, de az is lehet, hogy elvesztitek a pénzetek és nem telik, csak egy két tanús esküvőre lagzi nélkül.


Ha megvan az időpont, és tudod már, mennyiből gazdálkodhatsz, akkor érdemes elkezdeni nézelődni is. Már csak azért is, mert ha most kinézel valamit, de később mégse telik rá, nagyon rossz lemondani róla, miután már beleélted magad.


No meg a másik: ha már egyszer szétmentetek, akkor nehogy beleugorj a házasságba! Legalább pár évet éljetek együtt, és utána döntsetek! Így később lesz az esküvő, de nem leszel fél éven belül elvált nő.

23 éves vagyok, van olyan volt osztálytársam, aki nyáron nagy boldogan férjhez ment, decemberben az osztálytalálkozón meg mondta, hogy beadták a válópert... ésszel!!!

2012. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Ha már egyszer szétmentetek minek terveztek esküvőt? Akkor abban a kapcsolatban valami nem jó, bár ti tudjátok.


Nem az a baj, én 19 évesen mentem férjhez, 5 év együttlét, 2 év együttélés után, még mindig együtt vagyunk meg minden, de én korainak tartom így, hogy 2 év alatt volt már szakítás is... várnék vele min 4-5 évet. Bár te tudod.

Álmodozni meg álmodozhatsz :)


32/N

2012. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi de már felnőttünk azóta :) és a vita is csak azért pattant ki mert ő kiakart menni külföldre dolgozik.Kint is dolgozik szóval én meg már beletörődtem, mert a hiánya amíg nem voltunk egy pár nagyon rossz volt.
2012. febr. 9. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!