Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki az ezüst karikagyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ezüst karikagyűrű?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ellenérvként csak azt szokták felhozni ellene, hogy hamar karcosodik és megkopik a fénye, de engem nem zavarna, jobban tetszik, mint az arany és árban is megfelelőbb:)
2012. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És tényleg nem olyan tartós?Megmondom őszintén párom munkája miatt alig hordhatná, én talán többet megyek az utcán,de én meg úgy vagyok vele,hogy nem a gyűrű anyaga számít.Meg igazán nem vagyok odáig a gyűrűkért sem.Az eljegyzési gyűrűm fehérarany,de mindenki ezüstnek nézi.A fehéraranyat meg nem tudjuk megfizetni,az meg fura,hogy ezüstnek nézik,akkor már mindegy ha ezüst.Mik a véleményetek az ezüstről?
2012. febr. 18. 17:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, az is szép. valakinek nem is áll jól az arany, vagy szimplán nem szereti, akkor kötelező annak lennie? meg abszolút nem az érték számít, hanem a gesztus és mondanivalója.

legyen csak ezüst gyűrűtök! nem is értem, ki olyan bunkó, hogy arról kérdezősködik, miből van? mi köze hozzá? az ára szabja meg, hogy szép-e? nem...

2012. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fehér, mondd azt, hogy fehérarany és kapják be.Fogkrémmel lehet tisztítani, fényesíteni.
2012. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is az lesz. Van rajta ródium bevonat és így tartósabb. Egyébként azt mondta a gyártója, hogy ha megkopik ingyen polírozza.
2012. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is jobban kedvelem az ezüst ékszereket, jobban illik hozzám. Szerintem nem ciki, nagyon szép gyűrűk vannak, főleg ha ez jobban megéri nektek. Bár én aranyban láttam egy olyat, amiben fehérarany futtatás volt, az nagyon tetszett. Szóval nézettek szét a boltokban és azt válasszátok, ami nektek tetszik. Nagyon sokan összetévesztik az ezüstöt a fehérarannyal, tehát ha ,,érdeklődnek" simán mondhatod, hogy arany. :)
2012. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
a miénk is ezüst, mert én nem veszem fel az aranyat, szerintem borzasztó csúnya. minden ékszerem ezüst, a fehérarany nekünk is dárga lett volna, így teljesen egyértelmű, hogy ezüst lett. a kísérőgyűrűmmel együtt (ami köves és gyönyörű) kerültek a gyűrűk 30.000 ft-ba. szépek, és én büszke is vagyok arra, h ezüst :)
2012. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk ezüst lesz, mert allergiás vagyok az aranyra. Sajnos ez van. Párom jó nőt "fogott ki".. legalábbis erre ezt szokták neki mondani.

Nekem nem a gyűrű a lényeg, meglennék nélküle is. Az a fontos, hogy a párommal legyek :))

Nem kell ennél több!

2012. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik az arany.

És nem is áll jól.

Fehér bőrű vagyok, szürkéskék szemű, barna hajú, és kimondottan sápadt, amúgy sem áll jól a sárga szín.

Az arany a kreolos nőknek áll jobban.

Én is ezüstöt hordok, és nem érzem cikinek egyáltalán.

2012. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem arany az a gyűrű,amivel a kezemet kérte meg a férjem, de ródiumoztatva van, mert nem szeretem a sárgát. A karikagyűrűnk először arany volt, a családi ékszerekből olvaszttattuk össze, aztán váltottunk és most egy nagyon kényelmes titán gyűrűnk van, ami szintén ezüstnek tűnik.


Nem számít mások véleménye, ti fogjátok hordani. :)

Sok boldogságot!

2012. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!