Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon hülyének fog nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülyének fog nézni ezért a kozmetikus? Egyáltalán elvállalja, hogy megcsinálja így az esküvői sminkemet?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni, ha valami a szemgolyómhoz közel van. Hosszú ideig tartott az is, míg rávettem magam arra, hogy használjak szempillaspirált meg szemceruzát, de azt el sem tudom képzelni, hogy megengedjem egy kozmetikusnak, hogy ilyenekkel közelítsen a szemem felé. Tudom, hogy ezer meg ezer embert festett már ki, és még nem nyomta ki senki szemét, de mégis félek tőle. A szemhéjfestéssel nincs bajom, csak a szemceruzával meg a szempillaspirállal. Viszont szeretném, ha kozmetikus készíteni a sminkemet, mert még soha életemben nem alapozóztam magam, nem használtam púdert meg arcpirosítót sem, illetve szeretném, ha szemhéjam szépen lenne kifestve, ezért szeretnék elmenni kozmetikushoz. El fogja úgy vállani a sminkemet, hogy a szempillaspirálozást és a szemceruzázást én fogom csinálni?
2012. febr. 19. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ár biztos ugyanannyi lesz, de szerintem igen.

Max ha nem tetszik neki amit csináltál akkor megkér, hogy ne hirdesd, hogy nála voltál. (:

2012. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog hülyének nézni.Az árból ez nem fog semmit levonni,de gondolom ezzel tisztában vagy
2012. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a spirálozást csukott szemmel csinálta a kozmetikus, nagyon szép lett. Nem én kértem, ő mondta, hogy csukjam be a szemem. Szerintem mondd el neki, hogy mi a gondod, biztos, hogy meg tudja oldani. Egyébként én még a saját szemembe sem merek belenyúlni, ha ez megnyugtat.
2012. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,el fogja vállalni.Csináljatok előtte próbasminket,két okból:írtad,hogy soha nem használtál alapozót ilyesmit,a bőrödnek és neked is szoknod kell az érzést,hogy rajtad van,és másrészt lássátok, hogy hogyan tudtok együtt dolgozni, mi is lesz belőle!
2012. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem engedte,ezt a kettőt én is magamnak csináltam,nem birom elviselni ha más nyulkál ott

és azt mondta hogy nem az első vagyok aki ezt kéri

2012. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Ki az aki belemer nyúlni a saját szemébe?
2012. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én lazán hozzányúlok a saját szemgolyómhoz, máséhoz is ha hagyja (Barátnőm képtelen volt magának berakni a kontaktlencséjét, hónapokig én csináltam neki a koliban...)


mindezek ellenére én is nehezen viselem egy idegen nyúlkálását éles (ceruza pl) dologgal a szememnél, kibírom, de ....


Szerintem nem néz hülyének, tuti sokan kérnek tőle hasonlót. Próbasminket én is javaslom, mert nem lenne jó ha a nagy napon derülne ki, hogy nem bírja a bőröd az adott alapozót (csúnyán ki tud pattogni, akár be is dagadhat alapozótól az ember lánya (bár manapság a fiúkra is érvényes lehet ez:S)

2012. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én se szeretem ha a szememhez hozzá akarnak érni.

Csak az a baj hogy nekem szemműtétre kell mennem, úgyhogy be kell vállalnom:D

21/F

2012. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Én kozmetikus vagyok és persze, hogy így is vállalunk el vendéget. :) Előfordul az ilyesmi, nem te vagy az egyetlen! :)

2012. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!