Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a különbség a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a menyasszonyi és a szalagavatós ruha között? Ha van egyáltalán. Baj/ciki ha szalagavatós ruhába esküdnék?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 23:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
kb semmi. max régebbi, v többet tisztított. abból is vannak gyönyörűek.
2012. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Nincs lényegében. Azok is menyasszonyi ruhák éppúgy. Abszolút nem ciki és még pénzt is spórolnál rajta. Biztosan azok közt is van sok szép.
2012. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyáltalán! Inkább az ciki, ha valaki szalagavatóra menyasszonyi ruhát vesz fel. Tudom, sok helyen szokás, de nekem ez sosem tetszett...

Szó ami szó, nyugodtan válogass azok közt is.

23N

2012. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy a szalagavatóson nincs fátyol. :)
2012. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

én ezt nem értem mindenki az esküvője napján érdektelen dolgokon agyal, pedig az esküvőre csak pár dolog kell:

-egy anyakönyvvezető

-egy szép ruha(mindegy hogy milyen az csak jól álljon)

-két tanú az utcáról

-és a szerető család

Szerintem csak ennyi kell:P és ha megnyugtat én írtam az esküvői ruhákról egy cikket és az idő során volt már fekete,vörös,zöld és csak a legvégén lett fehér, szóval mindegy mit hordasz pláne a mai világban:)

2012. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
ja és annó falun nem volt esküvői ruha, hanem a legjobb ünneplő ruháit kombinálta össze a menyasszony, szóval ez megfelel a te szalagavatós ruhádnak:)
2012. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
A szalagavatós keringős ruha, teljesen ugyan az!
2012. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Amikor é kölcsönöztem 4 éve szalagavatós ruhát (keringőhöz), akkor kérdeztem, hogy végül is mi a különbség a menyasszonyi meg e között. Nekem abban a szalonban azt mondták, hogy annyi a különbség, hogy ezt azért adják ki direkt szalagavatós ruhának, mert a menyasszonyok között van aki cikinek érezné, hogy látta már máson, szalagavatón a leendő ruháját. Szóval nagyjából semmi. Csak úgy gondolják, hogy a menyasszony ne abban a ruhában menjen férjhez, amiben előző héten mondjuk valaki egy iskolai ünnepségen keringőzött.

(De mondom, nekem ezt abban a szalonban mondták, ahol én kölcsönöztem, máshol lehet más miatt)

2012. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor most egy kis plusz anyagi tehertől megszabadulunk. Iszonyat drágák a menyasszonyi ruhák! (a mi pénztárcánkhoz képest)

2012. febr. 22. 10:52
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
jaja, nem olcsó mulatság, de már ajánlottam nemrég, h Miskolcon van egy olyan menyasszonyi-ruha üzlet, ahol VENNI lehet már 15-20-ért. kajak.
2012. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!