Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvő után melyik papírjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvő után melyik papírjaimat kell kicseréltetni, és hová kell még beszólni a névváltozásról? Mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük a személyivel és a lakcímmel.Ez egy 2000Ftos mutatvány.Csak sok vele a herce-hurca.Utána lehet mindenhol máshol.OEP,APEH,munkáltató.Ők elméletileg ingyenesek.illetve,ha már új TAJkártyád van,akkor valamennyire levesz majd az OEP ezt nem tudom,mert nekem még a zöld papírcafat van.
2008. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 10 éve még minden ingyenes volt. De mindent le kellett cserélni amin a nevem rajta volt, még a jogsimat is. Adókártya, TAJ kártya, személyi, útlevél, minden.
2008. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Személyazonosító igazolvány: 1.500,- Ft

Lakcímkártya: 500,- Ft

Ha tanulsz, a diákigazolvány: 1.600,- Ft

Jogosítvány: 4.000,- Ft

Adókártya: ingyenes (adataidban bekövetkező változás esetén)

Taj-kártya: ingyenes (adataidban bekövetkező változás esetén)

Vállalkozói igazolvány: 3.000,- Ft

Fegyvertartási engedély: ingyenes

Útlevél: 6.000,- Ft(5 évre) 10.000,- Ft (10 évre)

Forgalmi engedély, törzskönyv: 6.000,- Ft

Bankkártya: a kártya éves díja

Egyéb kártyáid (pontgyűjtők): ingyenes


Plusz minden olyan helyen be kell jelentened az adataid megváltozását, ahol szerződéses viszonyban vagy. (Pl. gáz-, áram-, vízszolgáltató, kábeltv, telefon, stb.) Itt ingyenes az átírás.

2008. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást! Hát szerencsémre nem fog sokba kerülni.
2008. ápr. 18. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem fog sokba kerülni??? hát nem tudom...

megéri megtartani a lánykori nevet:)

2008. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

MAgándnyugdíj pénztárban is jelezni kell, ha tag vagy. Nekem ez 2 év után jutott eszembe, miután mindenhol átírattam már a nevem:-) ez akkor kimaradt de most pótoltam.

Nézz át minden papírodat, hogy mi van még esetleg a régi neveden:-)))

2008. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!