Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lakodalmi vacsora alatti zenék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakodalmi vacsora alatti zenék?

Figyelt kérdés

Most szombatra lenne szükségem kb. másfél - két órás zenei válogatásra.


Úgy gondoltuk a párommal, hogy szép, lágy zene mehetne a lakodalmi vacsora alatt.

Tudnátok tippet adni, hogy mi állná meg a helyét?!


Köszi.


2012. ápr. 23. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Guano Apes - Lord of the boards
2012. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont oda illik ...
2012. ápr. 23. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem keressetek meg egy szintetizátorost, másfél-két órát bármelyik össze tud dobni... ahhoz nem kell egy hatalmas repertoár... 3 percet számolva egy számra...az 30-40 szám... ennyit szerintem bármelyik tud, kivéve az, aki most kezdett szintetizátorozni...olyan viszont eleve nem is vállalná gondolom(nyilván senkinek nincs szüksége negatív referenciára,illetve egy nagyobb tömeg előtti nyilvános beégésre)
2012. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ha kb. belövöd, mit szeretnél, én egy tracklistát összerakok neked, 1.csak én nem tudok szintizni,2.meg nincs is hangszerem... 3. azzal nem vagy előbbre,ha összerakok neked valamit, de akit esetleg találsz,az pont azokat a dalokat,amiket én összeírok, nem ismeri.


Amúgy nagyjából belőhetnéd a megszólaltatásra szánt dalok műfaját? Lakodalmas? Mai pop? 90-es évek popzenéje(Ámokfutók,és társai)? 60-as évek popzenéi?(mint Beatles, és tsai) Szóval mire gondoltál?

2012. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy nagyon meglepődnék, ha pont itt találnál szintist...vagy olyan embert,aki hajlandó lenne leutazni oda, ahol a buli lesz és zenélni... főleg ha ingyért gondoltad...


a zenéket mindenestre összerakhatom neked, mert most ráérek, de én zenélni nem tudok,tehát a max. amit tehetek érted,az annyi,hogyha adsz egy e-mailcímet privátban,akkor elküldöm oda a zenéket mp3-ban, aztán a többi a te gondod...

2012. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

mármint az a része a te dolgod,hogy az általam elküldött(még nem küldtem el, majd csak ha kapok e-mailcímet)zenéket mivel játszod le... ehhez nyilván kellene oda egy számítógép, amihez van hangfal, meg van benne hangkártya...


Amúgy pedig az se mindegy, hogy mekkora helyen lesz a lagzi. A vacsi utánnal mi van? Akkorra jön DJ? Vagy utána megy mindenki haza? A vacsora alatt nekem nagyjából mellékes szokott lenni, hogy mi szól, csak ne valami fülsiketítő,fémes-ordibálós zúzás legyen az a zene...

2012. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!