Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik kéttanús esküvőt tartotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kéttanús esküvőt tartottak, ti hogy mondtátok el a családnak, hogy összeházasodtok/összeházasodtatok?

Figyelt kérdés
Mi kéttanús esküvőt tervezünk, a család kizárásával. Csak annyit tudnak, hogy majd össze fogunk házasodni, se dátumot, se helyszínt. Ti mikor tudattátok a családdal, hogy megtörtént, illetve hogyan?

2012. ápr. 23. 12:50
1 2
 1/11 anonim válasza:

Mi is erre készülünk most, de nem tudjuk, hogyan is kellene közölni vagy nem közölni.De szerintem én elmondom h össze fogunk házasodni de csak mi + 2 tanú, és ennyi.

Nektek mikor lesz? :)

2012. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire konzervatív avagy sem a családod. Szerintem le ültök és megbeszélitek, vagy egy ebéd alkalmával, elmondjátok, hogy szeretnétek összekötni az életeteket hivatalosan is, de nem akartok felhajtást. Ez így teljesen korrekt, esetleg rendeztek egy vacsit otthon, kizárólag a szüleitekkel, hogy mégis legyen valami formája, de ez sem törvényszerű, ha nem akarjátok.

Sok boldogságot!

2012. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
8%

Húú hát ilyet biztos nem tettem volna a családommal.

Ne csodálkozz ha majd a családod lassan el felejtenek és téged se hívnak sehova.

2012. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, várok még!


ma 14:59

Az a te dolgod, ez pedig a miénk. Az én családom nagyon bonyolult, rossz természetű. Ha hívni akarnám őket, a következők történnének: Apám villogna a 25 évvel fiatalabb feleségével, aki túl öltözne, a nagyszülők és anya nyavalyognának, hogy miért nincs templomi, miért nem hívtuk meg a teljes rokonságot, miért ez a kaja, miért itt tartjuk, miért nincs igazi falusi lagzi stb. Köszönöm, nekem ez nem kell. A párom szülei maximálisan megértik, annak idején ők is csak kéttanúval akartak házasodni. Nem fogom hagyni, hogy az esküvőnkön rosszul érezzem magam a családom miatt. Tudom, hogy meg fognak vele békülni, és ha bosszankodnak, az ő bajuk. A mi esküvőnk, úgy csináljuk, ahogy nekünk a legjobb lesz.

2012. ápr. 23. 15:10
 5/11 anonim válasza:
30%
Akkor legalább annyi emberség lenne benned , hogy előre szólsz h a szüleid akik fel neveltek nem hivatalosak az esküvődre így nem olyan bántó mintha utólag kéne szabadkoznod.
2012. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Természetesen előre fogom velük közölni, csak időpontot és helyszínt nem mondok. Nem gondolom, hogy ez emberség kérdése lenne, egy esküvő nem akkora esemény, hogy évszázados botrányt kéne csinálni belőle. Az esküvő nem a szülőkről szól.
2012. ápr. 23. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utólag, telefonon.
2012. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: teljesen jogos, amit írsz. Az esküvő a párról szól, nem másról. Az ő életük. Az álszent és bűntudatkeltő duma, hogy "akik felneveltek, már csak megérdelik"...ha nem akarja a pár, hogy ott legyen, akkor lehetséges, hogy nem érdemlik meg. Mert pl. rossz szülők voltak - mint az én szüleim. Azért sem érdemelték meg, hogy ott legyenek. Örülök, hogy nem voltak ott, mert addig minden olyan eseményt piszokul elszúrtak, ami rólam szólt, nem róluk.
2012. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő formája, és minden egyéb körülménye, elsősorban arra a 2 emberre tartozik akik összeházasodnak. Ha ti így gondoljátok jónak, annak biztosan alapos oka van. Én a helyedben utána mondanám el, amikor véleményeket már nem, legfeljebb a gratulációt kell meghallgatnod:-) Sok boldogságot!
2012. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 loorien ***** válasza:
Nalunk csak otletkent merult fel, hogy elutazzunk es csak ketten legyunk az eskuvon. Ha igy dontottunk volna, akkor a szuleimnek elore mondtam volna el. Ez ugyanis szerintem a par dontese, ami tiszteletben tartando, ezert semmi ertelme titkolni a szandekot illetve a datumot. Utolag elmondani nekem kicsit ugy jon le, mintha a par nem merte volna megtenni korabban.
2012. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!