Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bevonuló zene házasságkötő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevonuló zene házasságkötő terembe, tanácstalan vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés
Nos, ajánlották páran a bevonulóra Enya-t, de nem tudom Tőle melyik lenne jó,amelyik még szövegben is szép. Szerintetek? Szülő köszöntőnek mit javasolnátok? Koccintáshoz? Vagy mindenhez? :D Tanácstalan vagyok.

2012. máj. 8. 09:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

[link]


egyik ismerős ezt ajánlotta, nem tudom, szerintetek?

2012. máj. 8. 09:22
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Kedvenc:


http://www.youtube.com/watch?v=MMAZO4BOTSA


Bár ez nem Enya... De ne haragudj, szerintem Enya amúgy is elcsépelt.

2012. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont 1 hete valasztottuk ki a zeneket. Nem volt konnyu, mert bar van egy csomo zenelistam innen es onnan, vegul nem hasznaltam oket. Azt szerettem volna, hogy ha a zenek, amiket valsztunk minket jellemeznek. Ugyhogy en csinaltam egy 20-as listat, amibol a parommal ketten kivalsztottuk a kedvenceket. Szerintem is nagyon elcsepelt Enya. Probalj olyan zeneket valasztani, amik nektek tetszenek. Ird be youtube-on hogy "wedding music", es ki fog hozni egy csomot. De ha irsz nekem privibe, atkuldom neked azokat a listakat, amiket en kaptam. Azokon van egy csomo hasznalhato.
2012. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
09:32-es! Ez nagyon szep!
2012. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is nagyon sokat agyaltunk/agyalunk a zenéken.

Bevonulóra 2 esélyes van:

1. ACOUSTIC CEREMONY - Buray singing "Marry me" by Train

2. Coffey Anderson - Better today


Gyűrűhúzásnál: Richard Clayderman - Ballada pour Adeline


A többit még nem tudjuk.


Sok boldogságot!

2012. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekünk tavaly volt az esküvőnk, elég pici ceremónia, de számomra a zene nagyon fontos volt.

Bevonulás: http://www.youtube.com/watch?v=LnymSCoyLkY

Gyűrűhúzás, anyakönyv aláírása: http://www.youtube.com/watch?v=_1uunRdQ61M

Koccintás, gratulációk: http://www.youtube.com/watch?v=q7xS2QQnzIs

Nem tudom, talán az első kettő sokak számára elcsépelt, a harmadik pedig meredeknek tűnik mind a szövegét, mind a jellegét tekintve, de én el sem tudtam volna képzelni ennél szívhez szólóbbakat. :)

2012. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Ki nem tojja le, hogy egyesek szerint elcsépelt az Enya? Ennyi erővel a Kovács Kati Úgy szeretném meghálálnia is ciki lehetne...Értelmes embert nem foglalkoztatja a divat, ha ki akar fejezni valamit.


Nálunk ezek voltak:

Love Actually-PM's Love Theme

Ronan Keating - When you say nothing

Twilight Breaking Down

Yiruma- River flows in you

Shania Twain - From this moment

Shrek - It is you

Goo Goo Dolls - Iris

IZ - Somewhere over the rainbow

Toploader- Dancing in the moonlight

2012. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Úr Isten! PS I love you!! Imádom! Erre nem is gondoltam, de tényleg jó! :) Első az elsők közt: szép nagyon ez a zene is! Feladjátok a leckét :D Köszönöm mindenkinek! :)
2012. máj. 8. 10:50
 9/22 anonim ***** válasza:
2012. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
:))) Én is imádom a P.S. I love you-t, ezért esett pont erre a számra a választásom. Hál' Istennek a férjem is ki van békülve a filmmel és a zenével is, pedig más dolgokban ritkán egyezik az ízlésünk. :) Vagy csak szokás szerint szuperjófej volt, és hagyta, hogy az legyen, amit szeretnék. :)
2012. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!