Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másnál is ahogy közeledik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is ahogy közeledik az esküvő napja, annál több a baj és a gond? Más:Az örömapának esküvő reggelén mit kellett segíteni?

Figyelt kérdés

Nem olyan nagy dolgokra gondolok,de én elve nagyon izgulós vagyok.

Pl.

-megvettem a combfixem amit itthon próbáltam fel amin fel is szaladt egy szem mert annyira húztam mert persze kicsi lett...

-a harisnyakötőmön eltört a kapocs kézzel varrtam össze...

(és új dolgokról beszélünk)

-a cipőmnek olyan magas a sarka hogy alig birok ki benne 20 percet...

-valahogy minden meghívott most találja ki hogy szeretne hozni még valakit magával...persze nem tetszik ha nem engedjük

-és a legjobb anyósom szóba sem áll velem

valahogy mostanra jutott el az agyáig hogy a fia megnősül.

és persze most gondolkodik hogy én nem vagyok megfelelő a fiának...

Kinél milyen gondok merültek fel?


2012. máj. 30. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Többsége apró bosszúság, ami bárkivel előfordulhat. Túlfeszített állapotban vagy, azért esnek meg ezek a dolgog.Próbálj lehiggadni és arra koncentrálni, hogy minden okés lesz.

Az anyósod meg egy igazi boszorkány, aki a legrosszabbkor akarja a seprűjét meglovagolni. Keress vígaszt és megértést a vőlegényednél. Beszélgessetek!

2012. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk most lesz hétvégén a nagy nap és hát mit ne mondjak tegnap délután óta meg tudnék őrülni......... Még most sikerült a fátylamhoz fésűt venni, pezsgőt, stb stb. De ezek csak kis apróságok. A gond ott kezdődik hogy ott tartunk hogy 3 nap múlva lagzi és sokan még gondolkoznak rajta, hogy eljönnek -e .............................. A létszámot holnap le kell adni az étterembe... No comment.

Hát mit nem mondjak marha jól esik mindkettőnknek és ráadásul "rokonok"-ról van szó. Aki meg el akar jönni az próbálkozik, hogy a fiam barátnője is jönne. (kb 1 hónapja vannak együtt) Hát én is közöltem, hogy nem ha tettszik tettszik ha nem nem. Nem is ismerjük .......

De csak az vigasztal, hogy akikre számíthatunk ott lesz !

Másik cipőt akár még tudsz venni, vagy a szertartás után átveszed egy régebbi kényelmesre.

Anyóssal ne foglalkozz!! Nem éri meg, tapasztalat.

És ne törődj kedves Kérdező senkivel és semmivel. A ti napotok lesz!! Kívánok nektek nagyon boldogságot és szeretetet!!!!

2012. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Most még csak-csak... majd ahogy távolodik a nagy nap... ;)
2012. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezek apró gondok, amiket megoldottál. a cipőt nem értem. nem te vetted magadnak? vegyél kényelmeset, nem 5 percet lesz rajtad, hanem órákat. nekem 5 centis éktalpú balerinám lesz, mert kényelmes. reggelig rajtam lesz. a vendégek... én szortíroznék. közeli rokonoknak, legjobb barátoknak engedném a +1-et, a többieknek nem. anyósod meg rosszkor hepajkodik, ne törődj vele. nem beszél veled ergo nem is idegesít :)))) nekünk még majdnem 3 hónapunk van az esküvőig, eddig csak anyóskontárkodás volt, de az kiakaszott :))
2012. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek.

most úgy érzem hogy lennénk már túl az egészen

félek hogy nehogy balhé is legyen lagzin

anyós meg bebizonyitotta mennyire lehet rá ilyen helyzetekben számítani

2012. máj. 30. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tánc is lesz a lagzin, mindenképpen vegyél magadnak egy kényelmes cipőt is. Nekem is két cipőm volt, és a legjobb döntés volt, hogy pénteken vettem egy új, kényelmes cipőt.

2012. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is pont ebben a cipőben járok (és ugyanaznap lesz az én esküvőm is)! Totál ideg vagyok kis dolgok miatt is... amúgy ezt hogy az XY gyerekének a barátja akit nem ismerünk hadd jöhessen, nálunk is eljátszották, sajnos nem lehetett mit tenni mert olyan volt a helyzet... ne foglalkozz vele szerintem. Az étteremnek adjátok le a létszámot, és aki addigra nem tudta eldönteni hogy eljön-e az nem is gondolja komolyan és hát, így járt! Ne jöjjön, ha ennyire nem tudja eldönteni.

A cipőt sajnos te vetted, előbb kellett volna eszedbe jusson, de menj el egy bevásárlóközpontba és igyekezz találni valami kényelmesebbet :)


Én amiatt is ideges vagyok hogy elvileg nem lesz túl jó idő, mi van ha fázok majd a ruhában (nincs boleróm, nem megy a ruhához semmi amit néztem), aztán hogy mi van ha feltöri a cipő a lábam még ha eddig kényelmesnek is tűnt, meg hogy a vendégek nem fognak-e unatkozni, ja és a templomi szertartásunkkal is felmerültek gondok hirtelen... szóval van itt is idegeskedés :D de szerintem a menyasszonyok fele legalább ugyanilyen, majd ha lecsengett az egész akkor megnyugszunk és kész!

2012. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Anyukám nyugtatgat.Nem egy helyen lakunk de minden nap felhívom és mindíg tud olyat mondani amivel egy kicsit jobban érzem magam.Ti is sokat segíttetettek.

Hát az az igazság hogy a párom még külföldön van holnap tud haza jönni.Ideje lesz mert 2 napja nem is ettem.Van egy 2 éves fiunk aki külön szám lesz az esküvőn.Ezért gondoltam hogy anyósom segít majd nekem,de úgy csinálja mint akit nem érdekel az egész.De engem érdekeljen a felpolírozott rokonok hogy mindenkinek ki legyen nyalva se@@e.

Hogy csinálják azok a menyasszonyok akik frissek,vidámak,az izgalom egy percre sem látszik rajtuk?


Nem tudom.

2012. máj. 30. 15:28
 9/11 Noilein válasza:

Nekik esküvö szervezöjük volt. :)


Az én esküvöm 3 és fél hónap múlva lesz, ma jelentkeztünk be a templomba, egy indiai kisfickó lesz az esketöpap :)))

Gondok egyenlöre még nincsenek és az anyós is nagyon jófej :)


Cipöt mindenképp szerezz be újat, különben nagyon fogsz szenvedni és nem fogsz egy percet sem élvezni a saját esküvödböl, táncról nem is beszélve!

2012. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem esküvő előtt 5 nappal esett le a tantusz, hogy 2 órát sem bírok ki olyan magas sarokban. Volt alacsonyabb sarkúm is, de abban ráléptem a ruhára. Esküvő előtt 3 nappal egy kolléganő felhajtotta nekem a ruhát, de majd belehaltam, mert méricskélés nélkül vágta le az alját és borzasztó ocsmányul varrta meg, bele is vasalt valami piros foltot az aljába. De így legalább nem arról szólt a lagzi, hogy jajj, hagy üljek már le. Párom öltönyét is ő varrta fel, lagzi előtt 2 nappal rohanhatott varrónőhöz, hogy helyrehozza. Nekem már nem volt erőm hozzá.

A menyecskeruhám alól kilógott a melltartópánt, azt a menyasszonyi ruhából való átöltözéskor varrták hozzám a kolléganőim. Plusz a piros rózsákat is akkor varrták rá a hajcsatjaimra, mert nem volt időm már arra is.

Combfix nekem is addig tartott míg fel nem vettem, pedig amiatt vettem a harisnyakötőt, szerencsére volt normál harisnyám, átvettem azt.

Nekem is voltak potyautas vendégek, de végülis úgy csináltuk, hogy mindenki jól érezze magát, senkit nem küldtünk el.

A családi torták közül véletlen egy otthonmaradt a kamrában. Kolléganők süteményei is ottmaradtak a kamrában:( És persze erre utólag jöttem rá.

És még sorolhatnám:(

2012. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!