Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Apámmal nem lehet semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apámmal nem lehet semmit megbeszélni, baj, ha nem hívnám meg az esküvőmre?

Figyelt kérdés
4 éves koromban a szüleim elváltak, apám kész idegbetegre hasonlít, ha rájön az 5 perc, kiabál, mindenkit elmond mindennek, engem lehülyéz, anyukámat mindennek elmondja. És kikerekíti a történetek az ő beteges gondolataival. Amúgy anyagilag nagyon sokat támogat, de pénzért cserébe ilyen dolgokat nem kell eltűrnöm, nem? Ha elhívnám a lakodalmamra a legszebb napomat tenné tönkre, mert elkezdene rendezkedni, veszekedni, kiabálni és a vendégekkel is nem tudom hogy bánna... Viszont kihagyni ilyen eseményből... Hát nem is tudom. Talán egy megoldás van. Egy polgári esküvő, amire kevés embert hívok meg és ő is ott lesz. És egy normális templomi nagy esküvő, ahol a barátok is jelen vannak.... Igen, ez lenne a legjobb megoldás. Mi a véleményetek? Van valaki hasonló szituációban?

2012. jún. 13. 10:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
jelenleg egyetemista vagyok, 23 éves.
2012. jún. 13. 10:38
 12/23 A kérdező kommentje:
nem én akartam, hogy így alakuljon az életünk. ezt kaptam. de nem viselem el. és nem fogadok el tőle semmit, amit akarna venni.
2012. jún. 13. 10:39
 13/23 A kérdező kommentje:
de ezek után, meg pláne nem. ha végleg a saját lábamra állok. csak azért mert a gyereke vagyok, és fizet utánam bármit el kell viselnem? bárminek el kell mondania, vagy meghazudtolnia?
2012. jún. 13. 10:40
 14/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez a legnehezebb kör. Mikor illene, szeretnéd mert ez számodra fontos nap s tekintettel vagy a családi kötelékekre. De ő nincs. Itt a lényeg, vagy a lelkiismeretedet nem terheled vagy a hangulatot áldozod föl.


Én voltam olyan naív s két(igaz nem ekkora) eseményt is feláldoztam alkoholista -üvöltözős-mindenkibe belekötő apu s mindent lefitymáló rokonai miatt, hát jószívvel egyik estére se emlékszem vissza. Ezért esküvőmre nem lessz meghívva mert még ő lenne vérigsértve, hogy vagy ott van vagy nem ne merjek dirigálni, mennyit ihat vagy hogy viselkedhet. :(


Szrintem ne nyelj le akkora gombócot ami késöbb még a torkodon akadhat azon a napon.

2012. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
ráadásul az ismerőseim is és az új rokonaim is mit szólnak? Jó lehet összeszedni magát, de ha nem?
2012. jún. 13. 10:43
 16/23 A kérdező kommentje:
gyerekkorom óta nem tudom kezelni a helyzetet, mindig lelkiismeret furdalásom van miatta, mert tényleg mindig segített anyagilag, viszont elviselhetetlen természete van. neki ez az élete, hogy szükség legyen rá. És biztosan tudja magáról, hogy ha pénzt nem tudna adni, akkor mi értelme lenne a napjainak? ezért dolgozik még mindig, mert ez teszi boldoggá. De én képtelen vagyok elviselni a kattanásait.
2012. jún. 13. 10:52
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
Én nem hívnám meg az esküvőmre.
2012. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
és nehogy azt gondolja bárki is, hogy egy anyagias szívtelen dög vagyok, mert nem vagyok az. Csak ezt kaptam az élettől. Komoly gondjaim voltak lelkiekben, nehezen tudtam feldolgozni ezeket a történéseket, volt, hogy sírva mentem ki középiskolában egy óráról és gyakran elfog a bőgés is, mert nincs egy apám, akivel az élet nehézségeit meg tudtam volna beszélni, vagy aki csak átölelt volna. Soha se tudtam hozzábújni. Érzelmileg nem kaptam tőle semmit, csak baszogatást!
2012. jún. 13. 10:59
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltatok vele egyébként? Csak mert papámnak agylágyulása volt, attól volt ilyen. Ha minden igaz, kezelhető lett volna, de a pontos részleteket nem tudom, mert miután ez kiderült, már nem sokat élt szegény (más betegség vitte el).
2012. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Anyukám próbálta már elvinni a pszichiátriára, amíg házasok voltak, de apu tiltakozott ellene, hogy neki nincsen semmi baja. hát rá is ment a házasságuk. sajnos nem ismerte ki anyukám, 2 hetente találkoztak 4 órára és fél év megismerkedés után össze is házasodtak...
2012. jún. 13. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!