Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Apámmal nem lehet semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apámmal nem lehet semmit megbeszélni, baj, ha nem hívnám meg az esküvőmre?

Figyelt kérdés
4 éves koromban a szüleim elváltak, apám kész idegbetegre hasonlít, ha rájön az 5 perc, kiabál, mindenkit elmond mindennek, engem lehülyéz, anyukámat mindennek elmondja. És kikerekíti a történetek az ő beteges gondolataival. Amúgy anyagilag nagyon sokat támogat, de pénzért cserébe ilyen dolgokat nem kell eltűrnöm, nem? Ha elhívnám a lakodalmamra a legszebb napomat tenné tönkre, mert elkezdene rendezkedni, veszekedni, kiabálni és a vendégekkel is nem tudom hogy bánna... Viszont kihagyni ilyen eseményből... Hát nem is tudom. Talán egy megoldás van. Egy polgári esküvő, amire kevés embert hívok meg és ő is ott lesz. És egy normális templomi nagy esküvő, ahol a barátok is jelen vannak.... Igen, ez lenne a legjobb megoldás. Mi a véleményetek? Van valaki hasonló szituációban?

2012. jún. 13. 10:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
anyukám volt apu 3. felesége, senki nem bírt mellette megmaradni, egyedül él most is.
2012. jún. 13. 11:30
 22/23 anonim ***** válasza:
tartsd titokban az esküvőtXD
2012. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, és bár nekem valószínűleg soha nem lesz esküvőm, de én sem hívnám meg. Ha kisebb esküvőt szerveztek, szerintem nem gáz, de ha nagy lagzi van, akkor majd magyarázkodni kell a rokonoknak, ismerősöknek, hogy miért nincs ott, pletykálkodni fognak stb. ami kellemetlen lehet.
2012. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!