Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet pénzt vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet pénzt vinni esküvőre ötletesen, poénosan "becsomagolva"?

Figyelt kérdés
2007. aug. 16. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szia!én a pézcsokrot tudnám ajánlani!nagyon jol meg lehet csinálni,és tényleg olyan mint a virág csokor!a virág boltban meg tudják csinálni!
2007. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, képeslap boltban lehet kapni direkt erre a célra felíratos kártyát és borítékot.Nem kimondottan "poénos" de jobb mint a sima boriték.
2007. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a férjem barátaitól úgy kaptunk pénzt, hogy vettek egy doboz cigarettát, kipöckölgették belőle a dohányt, és a megmaradt cigarettapapírokba pénzt sodortak! =o) Ezt a cigisdobozba visszatették, és ezt a dobozt is egyre nagyobb dobozokba csomagolták! =oD Nem látszott, hogy pénz van benne, és a kicsomagolás alatt nagyon sokat nevettünk. Mivel nem dohányzunk, nem is tudtuk mire vélni a dolgot, kissé értetlenkedve álltunk, hogy mit is kezdjünk vele, mert teljesen normális ciginek tűntek a szálak! Ez nagyon jó ötletnek bizonyult!
2007. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy szép idézetgyűjtemény is megteszi. Benne a fontos - és az ifjú pár számára követendőnek javasiolt -életszabályokat, életbölcseleteket ceruzával bekarikázzuk, kis felkiáltójelet teszünk a lapszére, s hogy könnyen megtalálják ezeket, könyvjelzőnek bankjegyeket teszünk a megfelelő lapok közé. A könyvet feltétlenül dedikáljuk is, s amikor szépen becsomagolva átadjuk, jelezzük, hogy vigyázzanak a könnyvjelzőkre!


üdv.: hegedor

2007. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia!Én papírboltban dolgoztam egy darabig és van kimondottan olyan képeslap/üdvözlőlap aminek belül van egy kis zsebe. Ide lehet rakni a pénzt.
2007. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi fényképalbumba szoktuk beletenni, szép, még használatlan vadi új bankjegyek formájában. Azt meg becsomagoljuk szépen, ünnepi csomagolópapírba. egyszer meg két baba volt, menyasszony és vőlegény, és az ara fályla volt a 20000.
2007. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valami aranyos malacperselybe vagy lufi megtömve
2010. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!