Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnátok tippeket, hogy milyen...

Adnátok tippeket, hogy milyen ötletesen, mivel tudassam a családdal, hogy milyen nemű lesz az unokájuk?

Figyelt kérdés

Vmi olyanra gondoltam,h ki kell bontani,és vagy kék,vagy rózsaszín lesz az a vmi.... Kiscipő,vagy vmi képeslap? Nem tudom.

Frappáns ötleteket várok segítségül. :)

Esetleg,ha tudtok olyan oldalt,amit át lehet böngészni,annak is örülnék.

És ha van vmi szöveg is,az is jöhet! De még nem a születésre gondolok,hanem mikor tudatom,h fiú e vagy lány lakik a pocimba! :)

Mindent köszi.

30 h km


2011. jan. 13. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél fel olyan színű pólót, amilyen nemű lesz. Ha lány, akkor rózsaszín a legjobb, de valamilyen lányos szín is jó, ha meg fiú, akkor fiús színűt, kéket, vagy zöldet. Aztán mond meg nekik, hogy tippeljenek. Rádnéznek, meglátják a pólód színét, és az kissé befolyásolni fogja őket.

Egyik ismerősöm így csinálta. Bejött.

2011. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.babaszoba.hu, www.picibaba.hu, www.anyuci.hu oldalakra nézzél be. Hátha találsz ott érdekes cikket.
2011. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,ez jó.Én is gondoltam ilyesmire,csak én karkötőre,h úgy jövök majd haza az uh-ról,h olyan színű lesz rajtam....

Jöhetnek még ötletek.Közben én is gondolkozom... :)

2011. jan. 13. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

JAnikovszky Évának van két nagyon jópofa könyve, az "Örülj, hogy fiú!" és az "Örülj, hogy lány!".

A megfelelőt megvenni, és becsomagolni. Én legközelebb így fogom tudtukra adni. :-)

2011. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régen volt egy bébi, amit be kellett rakni a fagyasztóba és akkor elszineződött a pelusa kékre, vagy rózsaszínre.

Nem tudom lehet-e még kapni.

2011. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!