Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felvehetem ezt a kosztümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvehetem ezt a kosztümöt egy barátnőm esküvőjére?

Figyelt kérdés

Anyósomtól kaptam és nem szeretném megsérteni vele, hogy nem veszem föl, ráadásul tetszik is, csak az a baj vele, hogy majdnem fehér. Inkább törtfehér a színe, arany rávarrásokkal, de ez csak közelről látszik. Lehet, hogy nézek alá valami pasztellszínű topot, hátha az tompít a "fehérségén".

Ti menyasszonyként haragudnátok egy ilyen színű ruháért? Őszinte leszek, én a saját esküvőmön szét sem néztem, hogy ki milyen színű ruhában volt :-D persze nyilván észrevettem volna egy másik fehér, földig érő ruhát :-S


2012. jún. 23. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól érzed benne magad és kényelmes vedd fel nyugodtan. Egyébként igazad van: én is csak a fotókról+ a videóról tudom, hogy kin, milyen ruha volt :) Akkor és ott észre sem vettem.
2012. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A hófehérnek biztos nem örülnék (már ha lenne energiám erre figyelni) de egy ilyenen szerintem senki nem akadhat fenn.

Főleg, ha valami más színű topot veszel fel hozzá.

2012. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell dobni, egy-egy színes kiegészítővel. Színes felső, bross, cipő, táska, ékszer és máris nem tűnik fel, hogy majdnem fehér.
2012. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Tiszta fehérben nem illik menni. Ha rétűzöl valami színes virágot, vagy színes top alá, ami LÁTSZIK is, táska, stb., akkor még elmegy. Mert okés, akkor és ott a menyasszonynak nem tűnik fel, de a fotókon azért igen.....az én lagzimon volt egy lány (férjem távoli rokona) aki tűzpiros ruhát vislet, mint egy menyecske ruha. Aznap nem tűnt fel. De a képeket visszanézve az egész isemretségi kör aki ott volt, úgy emlegeti (aki nem ismeri a lányt névről) hogy "az a csaj aki menyecskeruhát viselt"....

Ilyen esetben nem azt nézném hogy anyós megsértődik-e......nem az ő esküvője! A menyasszony fontosabb aznap, mint anyós. Majd máskor felveszed azt a kosztümöt, vagy pedig tényleg feldobod színes kiegészítőkkel, de vigyázat: egy kék karláncocska ami nem látszik, nem ér :)

2012. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még átgondolom a dolgot, majd szétnézek kiegészítő ügyben :-D

Csak leszögezném mielőtt bárki kérdőre vonna, nem én pontoztam a válaszokat :-(

2012. jún. 23. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!