Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány nap után illik kiírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap után illik kiírni facebookra, hogy megházasodtam, barátom/barátnőm lett valaki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

ez most komoly???


am házasságot akár rögtön, kapcsolatot meg.. ez annyira egyéni, h ki mikor jut olyan szintre...

2012. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Már van facebook etikett? Amikor jól esik.
2012. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
A megházasodást azonnal szerintem, hisz büszke vagy rá és egy konkrét változás a családi állapotodban. De, hogy barátod/bnőd lett valaki azt nem tudom, mivel az még nem olyan konkrét. Vagy ha nagyon tuti és a másik is egyetért, akkor azt is lehet azonnal.
2012. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez teljesen egyéni. Ha nap, mint nap jársz fel, akkor kb az első alkalommal, mikor az esküvő után bejelentkezel. Viszont, amit visszataszítónak találok, h párok már az okostelefonjukról küldözgetik a státuszt és frissítik az adatlapjukat. Nemrég ismerősöm csinálta ezt. Sztem kb csak a polgáriról léphettek ki, de már kint volt, h XYné. Én az esküvőmre nem fogom vinni a mobilomat. V majd vmelyik hozzátartozómnál lesz lenémítva. Habár az én telóm nagyon alap, nem szeretem rajta a netet.
2012. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy illik.

Tedd ki, amikor eszedbe jut/jól esik/törpikék potyognak az égből. Csak az a gáz, ha valaki hetente változtatja a családi állapotát, de az is az illetőre tartozik, miért foglalkozna vele más?

Azt, hogy kapcsolatban vagyok, én fél évvel azután tettem ki, hogy összejöttem a vőlegényemmel, előtte nem jutott eszembe (nem volt beállítva családi állapotnak semmi előtte), plusz nem is akartam elkapkodni. Amikor eljegyzett, még aznap kitettem, mert nem fértem a bőrömbe az örömtől.

Az esküvő után is akkor fogom megváltoztatni az állapotomat, amikor eszembe jut, meg időm lesz rá, nem hinném, hogy bárki is belehalna, ha később szerezne csak róla tudomást :)

2012. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Illik? ha akarod kiírod, ha akarod nem.
2012. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
A fészbuk meg az illik két külön fogalom, egyáltalán nem illenek össze. Akkor írd ki amikor aktuális. 1 perccel utána is kiírhatod, ha a párodat nem zavarja, hogy egyből házasság, eljegyzés után veszed elő a telefont/laptopot, hogy te frissíthesd az állapotod...
2012. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

van az a vicces kép, amikor a pap összeadja őket, és utána mondja, hogy akkor most frissítsétek a FB állapototokat :D


innen is látszik, h milyen szánalmas...


a másik vicces: ha égne az épület, akkor rohanj ki belőle, és aztán posztold FBra :)


akkor írd ki, h nőd/csávód van, amikor már elég komoly a kapcsolat. a tegnap este smároltam vele, és lehet, h holnap elmegyünk moziba, az még nem kapcsolat.

házasságnál meg ahogy érzi az ember, jó esetben az ismerősök, rokonok tudnak róla, h mikor volt a lagzi.

2012. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

tessék :D remélem jó a link

2012. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Illik? Mióta?

Vagy már benne van a felhasználási feltételekben is?!

2012. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!