Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igényes, ötletes, nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes, ötletes, nem túl drága esküvői fotós Miskolcon?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy kreatív fotósorozatot, képeket a polgári és templomi szertartásról, és utána a lagziról, menyecsketáncról. Ajánlanátok valakit?

Ízelítő link is jöhet!



2012. júl. 8. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Rákerestem, de nem találtam a környéken olyanokat akikre a fentiek rá illenének. Esetleg érdemes lehet körülnézni más városban alkotó fotográfusok körében, hidd el ha valamire érdemes áldozni azok a fotóitok. Nagyon nem mindegy, hogy kire bízzátok.
2012. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Centrummal szembeni megvan még? Mi aranylakodalmi fotókat csináltattunk ott elég szépeket, de ennek már vagy 15 éve.
2012. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A centrummal szembeni fotós gyönyörűen dolgozik (az első válaszoló nem miskolci, az is biztos), de a GNR stúdió fotósa is szépen dolgozik.
2012. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Vagy csak, kedves negyedik válaszoló, egészen más elképzeléseink vannak az esküvői fotográfiáról.

Nem tudom róla van-e szó: [link]

(A centrum áruház mellett a Borsodi Iparkamara épületében), de Ő olyan elképesztően messze van az igényes, ötletes esküvői fotóstól mint a fehéregyenSÚLYOS modellcsaj. :)

2012. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Centrummal szembeni eszméletlen drága,bár tényleg nagyon szépen dolgozik



Miskolcon akik vannak és jól dolgoznak,viszonylag drágák.akik olcsóbbak azok olyat is csinálnak.

2012. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Minden rossz-indulat illetve negatív háttér nélkül, tényleg csak a véleményedre vagyok kíváncsi. Mutasd meg kérlek, hogy kik azok akik Miskolcon drágán de jól dolgoznak illetve mi számít drágának?
2012. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bármilyen meglepő, de azért tettem fel a kérdést, mert NEM ismerek miskolci fotósokat.

És árkategória terén a 100.000 forint már csípős lenne. Úgy 60.000, ami beleférne.

2012. júl. 11. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Az utolsó hozzászólásom a hatodik válaszolónak szántam. Egyébként a 60.000 Ft irreálisan alacsony ár, attól, hogy sajnos van aki ennyiért is megcsinálja, ez egyszerűen kevés ezért a szolgáltatásért. (Már ha egész napos esküvőről beszélünk, pláne fotókönyvvel.)
2012. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha esetleg segít akkor Edelényben van a trendi Fotó Stúdió ők nagyon ötletesek, az egyik ismerősöm esküvőjére még videót is csináltak képekből az ifjú párról. A képekhez választottak zenéket. Pl az egyiken fagyiztak és a Nyaljuk a fagylaltot című számot rakták alá... Meg pl a vőlegény tűzoldó és egy tűzoltós mesét is belevágtak a videóa a Sam a tűzoltó mesét. Nagyon ötletes volt. És a képek is jól sikerültek annak ellenére hogy nem tudtak a természetben fényképezkedni mivel esett az eső aznap. Én nagyon ajánlom neked.
2012. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
50%
Ha még aktuális: Fehér Fotó - Szinva Park ( www.miskolcfoto.hu)
2012. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!