Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez a ruha jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a ruha jól állna rajtam?

Figyelt kérdés

Kicsit (valóban csak kicsit) molett, de nagyon arányos testalkatú vagyok, és nagyon tetszik ez a ruha, de kicsit bizonytalan vagyok.

www.Jjshouse.com/Strapless-Ruffle-A-line-Princess-Knee-length-Bridesmaid-Dresses-With-V-neck-007001083-g1083


2012. júl. 9. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vastag a karod, szerintem jó lehet


de ha venni akarod, mindenképp próbálj hasonlót, és ne felejtsd el, a fehér szélesít!

2012. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hidd el hogy jól áll hidd el hogy gyönyörű vagy bent húzd ki magad és tündökölj.ha azon fogsz görcsölni hogy húú lehet nem kellett volna felvenni jaj dagadtnak látszok stb akkor csunya leszel :D
2012. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szép ruha, egyszerű. :) Elég alakkimutató, úgyhogy csak óvatosan.

Vaskos vállra nem a legmegfelelőbb, de biztosan jól állna rajtad. :)

2012. júl. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A moletteknek szerintem a hosszú szoknya jobban áll, mert magasítja, vékonyítja őket és olyan királynőiesebbek lesznek tőle.
2012. júl. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a kommenteket elolvasva azt hittem valami brutálul tapadó ruha, amiben botrányosan nézhet ki egy molett...


Nos, én szerintem meg ez a ruha egy teljesen normális, semmi extrákkal nem kirívó esküvő ruhadarab.

Molettségen nem tudhatjuk, hogy a kérdező mit érthetett, elvégre mi nők hajlamosak vagyunk plusz 10kg-t látni magunkon.


Továbbá egy molett hölgyön is állhat ez a ruha jól, vaskos kar,vagy vaskos láb ide vagy oda, amennyiben JÓL ÉRZI MAGÁT A RUHÁBAN, VEGYE FEL, ÉS VISELJE BÜSZKÉN. ÚGYIS SZÉP MINDEN MENYASSZONY!!!

2012. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, igazán rendesek vagytok, kis támogatást nyert az önbizalmam, ami ugyebár nem árt egy menyasszonynak. Köszi még egyszer:-)
2012. júl. 9. 12:48
 7/8 anonim válasza:
100%
Ez a ruha meseszép! Deréktájt veszélyes, ha nem karcsú a derekad, akkor balul is elsülhet a dolog, de igaza van az előttem szólónak, érezd benne magad gyönyörűnek és ha Neked tetszik, akkor a többi mindegy. :) Légy bátor, merj tündökölni! ;) :)
2012. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2012. júl. 22. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!