Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Részt vennél olyan "esküvőn",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részt vennél olyan "esküvőn", ahol 2 férfi létesít bejegyzett élettársi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk bejegyzett élettársi kapcsolatot létesíteni, az a kérdés, hogy "2 tanús" esemény legyen, vagy a közeli rokonokat, barátokat is meghívjuk?


25/F (meleg)



2012. júl. 21. 22:46
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
98%
Hát persze, ha a rokonaimról vagy barátaimról van szó, akkor természetesen.
2012. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy részt vennék, ha az ismerőseim! Ha valamivel nem értek egyet akkor az csakis a "bejegyzés" lehet. Nem vagyok híve a hásasságnak, és ehhez hasonló dolgoknak, de ez nem probléma, ha más akarja. Azzal, hogy ki kibe szerelmes, sosem volt gondom.

De te ismered a rokonaid, nem? Ha szeretnek így ahogy vagy, akkor nem kérdés, hogy elmennének.

2012. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
98%

Ha meghívnak, természetesen. Sosem csináltam nagy ügyet a nemi identitás kérdésből, hiszen nem az én dolgom ítélkezni. A fő, hogy két ember egymásra talált, és a boldogságuk nekem éppen elég. :)

(Megjegyzem: meglepően sok itt a toleráns válaszoló. Ezt még meg kell szoknom...)

2012. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
98%

az öcsém a fiúkat szereti. ha az ő "esküvője" lenne, természetesen elmennék. de azért nem adnám ám akárkihez! :)


csak azokat érdemes meghívni, akik ezen nem akadnak fenn, és tudnak veletek örülni.

2012. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy részt vennék, ha barát vagy rokon az illető és meghív :) Amúgy idézőjelbe a meleg esküvőt a vallási fanatikusok szokták tenni, jöttem, hogy lebаsszam az illetőt, erre látom, h egy meleg srác tette fel :D nem kell idézőjelbe tenni, ugyanolyan esküvő ez, mint a heteróké, még ha jogilag egyelőre nem is... Sok boldogságot!


35/L, heteró

2012. júl. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
87%

De ez nem esküvő lesz, mert az nálunk nem lehet!

Azért van idézőjelben!

2012. júl. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
4%
Hova fajult ez a világ :S
2012. júl. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
98%
Örömmel,persze :)
2012. júl. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
98%

Persze, hiszen, ha meghívnak egy ilyen eseményre, akkor nyilván jó kapcsolatban vagyok az illetővel. Ha pedig a barátaimról van szó, akkor egyértelmű, hogy örülök a boldogságuknak! :)

Nekem mindegy kivel köti össze vakaki az életét, egy a fontos, hogy szeressék egymást, és boldogok legyenek!

Sok boldogságot Nektek! :)

2012. júl. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
54%
Ha nincs egyházi esküvő és nem hívják házasságnak (tiszteletben tartják a katolikus egyház szabályozásait) akkor nem csinálnék belőle problémát, bár tény, hogy én esküvőkre jórészt fotográfusként járok. :)
2012. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!