Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Részt vennél olyan "esküvőn",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részt vennél olyan "esküvőn", ahol 2 férfi létesít bejegyzett élettársi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk bejegyzett élettársi kapcsolatot létesíteni, az a kérdés, hogy "2 tanús" esemény legyen, vagy a közeli rokonokat, barátokat is meghívjuk?


25/F (meleg)



2012. júl. 21. 22:46
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
86%

Persze, bár kicsit reménykednék benne, hogy olyan lesz mint a Szex és New York 2-ben, amikor Liza Minelli előugrik :D


Sok boldogságot kívánok Nektek, a rosszindulatú megjegyzések íróinak pedig őszinte szívből kívánom, hogy soha ne találjanak rá az igazi szerelemre, és ha találnak is egy idiótát, csak akkora tisztelettel bánjanak velük, mint amilyen gusztustalanul megnyilvánultak.

2012. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
94%

Mindenképpen. :) Azokat hívjátok meg, akiket szerettek és örülnek a kapcsolatotoknak. Ez a hagyományos esküvőkre is igaz, nem szeretem a nászajándékgyűjtő rendezvényeket, a kicsi barátságos esküvők az igazán szépek. :)


Amúgy meg egy ilyen esemény köré is lehet ugyanolyan szép szertartást köríteni, mint egy polgári esküvő, hiszen az is elvileg 3 mondattal már érvényes lenne, a többi csak látványosság. Ugyanúgy egy családjogi szerződés megkötése, miért ne lehetne ugyanolyan széppé tenni ezt is? :)

2012. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
19%
Én nem mennék el. Csak ha nagyon közeli rokon lennél.
2012. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
98%
Van meleg haverom, nagyon jófej, imádom! Gondolom, ha nekem lenne esküvőm, akkor ő is eljönne, így természetesen én is elmennék az övére (igaz ez nem esküvő, de gyanítom, ha lehetne házasodni a melegeknek is ugyanúgy, akkor megtennétek). :)
2012. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
42%

Ha jó barátok lennénk én mennék. Szerintem elég a két tanús, ki tudja mi történne...

22/L

2012. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
95%

Ha szeretem a párt, legyen rokon vagy barát, akkor minden további nélkül elmennék. Épp úgy mint ha egy hetero esküvőre mennék.


Ti tudjátok, hogy a rokonaitok, hogy állnak ehhez a dologhoz. Feltételezem, hogy a barátaitok így is a barátaitok, elfogadnak titeket így, szóval velük kétlem, hogy gond lenne.

2012. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
94%

Én tuti elmennék:D De nem vagyok 18, az baj?

De miért akarsz idegeneket tanúnak?Mindenképp család és barát legyen a tanú.Úgy sokkal jobb érzés.Vagy nem fogadnak el?

2012. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
95%
A Négy esküvő egyik részében benne volt Steiner Kristóf esküvője, szerintem nézd meg, elég sokan voltak. De a ruhájukat, könyörgöm, ne utánozd le. :D
2012. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenképp elmennék! :) Sok boldogságot Nektek!

27 éves lány, heteró

2012. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szivesen elmennek. Ez csak a korlatolt embereknek okozhat gondot. A lelek a fontos, nem az, hogy ki milyen nemu.


Sok boldogsagot! :-))

2012. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!