Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Otthon tartott lagzi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon tartott lagzi vagy inkább étterem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy melyik éri meg jobban. Ha otthon tartjuk (van egy tágas kertünk) Vagy inkább menjünk egy étteremben? 27 en lennénk az étel 5500ft/főre jönne ki ha étteremben ennénk. Nem tudom melyik lenne az olcsóbb?!

2012. júl. 23. 10:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a B verzió az, hogy mi magunk állítanánk össze a menüt és természetesen sok sok segítséggel mi készítenénk el. Kivéve a sütiket.
2012. júl. 23. 10:02
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
szerintem úgy lenne jó hogyha az éteremben esztek de utána átmentek a kertetekbe és ott isztok,buliztok
2012. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem sokkal olcsóbb ha otthon tartod.Lehet hogy nem is olcsóbb.Plusz otthon valakinek állandóan ugrálni kell kiszolgálni a többieket,kínálgatni,italt tölteni,asztalt leszedni.Érezze mindenki jól magát egy étteremben ahol kiszolgálnak.Van annyi szék,tányér,kés villa,kanál otthon?Mi van ha esik az eső bent elfértek.?Tuti étterembe mennék....
2012. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Én a kerti változatra szavaznék. Szerintem ennyi ember esetén kedvezőbben kitudnátok hozni a dolgokat. Meghittebb is.
2012. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem is inkább a tányér meg kanál stb a gond,de hát igen a dilemma ki szolgál ki:) A nővéreméknél mindenki maga szedte ki amit szeretne pedig egy étteremben voltunk.
2012. júl. 23. 10:09
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem a kiszedésről van szó.Teríték csere,plusz mindenki szeretne még ezt azt inni,kiborul vmi,só kell,leesett a villa másik kell stb.Anyukád vagy barátnőd ugráljon?Nálunk a karácsonyi vacsora is mindenkinek jó csak nekem nem.Egy percet nem tudok leülni és beszélgetni nemhogy enni mert én ugrálok.
2012. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És árban szerinted? Nagyon eltérő lenne?
2012. júl. 23. 10:20
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
én is úgy csinálnám, hogy a kaja az étteremben, majd utána ivászat, bulizás, sütik a kertben.
2012. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
az 5500 ban csak a kaja van?hát az elég sok.nincs másik étterem?Biztos hogy olcsóbb lenne otthon de a fentiek miatt mégis megérné étteremben tartani.Otthon is összeszámolnád az összes alapanyagot,energiát az emberi munkát nem sokkal lenne kevesebb.Válasszatok esetleg egy szerényebb menüt.Kérdezzétek meg hogy apró sütit vihetek e be.
2012. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno az exemmel (kb.4 éve) otthon volt az eljegyzés megtartva kb.70 főnek. 2 napig csak főztünk és azon a napon amikor mi voltunk a szenzációk mi voltunk a felszolgálók is. Folyton pattogott a család. Én akkor megfogadtam,hogy otthon soha többé. Lehet,hogy az étterem egy kicsit többe kerül (ennyi embernél nem gondolom,hogy eget verő a különbség) de mindenki nyugodt marad.
2012. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!