Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kolléganőket meghívnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléganőket meghívnátok az esküvőtökre? Nálunk a cégnél divat ez, de nekem zavaró lenne, ha ott lennének kíváncsiskodni. Nálatok ez hogy van?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 14:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, többször meghívtak az esküvőkre. De a lagzira sohasem, ami rosszul is esett, mert a lánybúcsúkon ott voltam és beszálltam arányosan a költségekbe. ( nem volt kevés) Szóval érdekes dolgok ezek.
2012. aug. 5. 15:16
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi munkahelyi tapasztalatok alapján azt mondom, el sem mondanám nekik, hogy esküvőm lesz.Már megtanultam, hogy a munkahely nem a barátságok színtere.Azért meg szükségtelen lenne elhívni őket, hogy legyen miről csámcsogniuk.
2012. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, kedves utolsó hozzászóló. Az én életem legszebb napjából ne legyen pletyizés a folyosón. Viszont azok érvényesülnek akik első kézből értesültek és mindenről tudnak sokszor még a nagyfőnök szemében is. Én is tapasztalatból írom ezt.
2012. aug. 5. 15:38
 14/17 anonim ***** válasza:

Én meghívtam két kolléganőmet a 25-ből. Nagyon örültem, hogy ott vannak, nem lett volna teljes a násznép nélkülük. Viszont én szeretem mindkettejüket :)

te pedig csak hívd meg őket a templomba és a szertartásra, plusz pénzbe sem kerül.

2012. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na, én lánybúcsúra tuti nem hívnám őket!Az esküvőre oké, de a lakodalomba semmiképp, esetleg csak akivel tényleg és őszintén jóba vagyok. Nyilván akkor "azért kellettél" a lánybúcsúra, mert nincsenek barátnői az illetőnek, de a lagziba ugyan már el ne menj...ez undi egy kicsit...

Egy szó mint száz, mivel együtt dolgozunk, jöjjenek a szertartásra, nézzenek meg, ha kíváncsiak rám/ránk, de csak tölteléknek, meg hiénáskodni, pletyizni nem hívnám sem a lánybúcsúmra, sem a lakodalomra őket. Úgy gondolom, ez nem álszentség, de mégis a jó modor határain belül van.

2012. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálunk ebből tuti sértődés lesz, de a párom sem nagyon akarja, hogy meghívjuk őket. Én a szertartásra sem biztos, hiszen templomit is tervezünk és az annyira bensőséges, hogy a család és szűk baráti körön nem illendő ha kíváncsiskodók is vannak. Jóban vagyok a kolléganőkkel, de nem szeretném kiteregetni életem legszebb napjának részleteit, mert csak így lehet méltóan megélni:-) Írjatok még, kíváncsi vagyok Nálatok ez hogy ment;-)
2012. aug. 7. 11:24
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekünk oktoberben lesz, a párom meghívja a kollegáit a templomba meg az anyakönyvi hivatalba. Mi is voltunk jó pár esküvőn.


Én meghívtam volna őket talán még a lagziba is, mivel kis cég, de közben csalódtam bennük, szóval lehet egy emberkét meghívok külön a többi maradjon otthon:)

2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!