Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlanátok jó esküvői fotóst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok jó esküvői fotóst Vas megyében? Ő jónak számít (alul link)?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm őt ajánlotta:

[link]

De én csak két esküvőt találtam a blogján, amit fotóz, és sajnos nagyon laikus vagyok ilyen témában, nem tudom, hogy ő jónak számít-e. Aki esetleg egy kicsit is ért hozzá, segítene?

Vagy ha esetleg ajánlanátok mást, azt is megköszönném.


2012. aug. 12. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szombathelyen őt szokták elég sok helyre hívni.

[link]

Véleményt nem tudok, mondani de sok helyre hívják azt tudom.

2012. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan keress az egész országban, a fotósok nincsenek ám röghöz kötve, a legtöbben nem okoz gondot utazni pár órát a munkáért, az útiköltség meg nem nagyon dobja meg az árat ekkora országban. (Jó ha pl. Gyuláról megy az már kicsit sok...)
2012. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Lovagi Milán.
2012. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Lovagi Milán.!!!
2012. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az esküvői fotós kiválasztása mindig érzelmi döntés. Olyan fotóst válassz akinek a képeire oda tudod képzelni magad. Akinek a stílusa/képi világa illik ahhoz amit kislánykorodban elképzeltél. Egyik itt említett fotós sem kiemelkedő, de van egy stílusuk, amibe ha bele tudod illeszteni saját magad akkor tulajdonképpen nem választhatsz rosszul. Amúgy a fotósok hajlandóak utazni, szóval nem jelenthet problémát esetleg máshol keresgélni, és árajánlatokat kérni. Azt válaszd akinek a képei a legszimpatikusabbak!:)


Sok boldogságot!

2012. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ők? Szép képeket csinálnak.

2012. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó borzalmas. :D
2012. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó nekem sem tetszik. A fent lévő képeken mintha a párok arca nem is látszana.
2012. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Halász Adrián!

[link]

2012. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

www.eszterphoto.freewb.hu


Mi meg voltunk vele elégedve. Kreatív fotós, szép képeket készített nekünk,reális áron dolgozik, és mi az esküvői fotózás előtt ajándékba kaptunk ingyen jegyesfotózást is :-) Csak ajánlani tudom, nem olyan futószalagon dolgozik, mint a legtöbb fotós,hanem odafigyel a párokra. Jó keresgélést kívánok!

2012. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!