Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tricikli kérdés. Melyik jobb?...

Tricikli kérdés. Melyik jobb? Vagy milyet ajánlanátok? Inkább kis kerekűt szeretnék. (link)

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


2012. máj. 6. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én alapból nem vagyok barátja a tolókaros triciklinek. Az én fiamnak egyből, olyan volt, aminek nincs lábtartója, hanem első pillanattól neki kellett hajtania. Kis barátjának tolókaros van. A mai napig is anyukája tolja, levették a lábtartót, de csak tartja a pedálon a lábát, nem hajtja magát. Az enyém 3,5 éves, a kis barát 4 hónappal nagyobb

Amíg pedig nem volt triciklire való, addig nyáron volt sportkocsi, amiben tolni, abban legalább kényelmesen ült, ha kellett el is szundíthatott. Egyébként 2,5 éves volt mikor kezdett triciklizni, egyik napról a másikra megtanulta.

2012. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak gumi kerekűt vennék, mert a műanyag nagyon hangos, és hamar elkopik.

A másik szempont, toló karral irányítható legyen, mert a gyerek tekeri jobbra balra a kormányt, csak arra nem amerre menni kéne:)


Ezek a szempontok szerint választanék

2012. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló van nekünk, mint a második (ugyanaz a márka). Nagyon szeretjük, egyelőre nincs vele semmi bajunk. 14 hónapos a fiam, most kérte, hogy vegyük le a szűkítőt. A pedálokat még nem éri el, de mondjuk azzal ráér még.
2012. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!