Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor kell az esküvőt elkezden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell az esküvőt elkezdeni szervezni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Mikor szokták elkezdeni az esküvői készülődést,gondolok most a hely foglalásra,vőfélyt fogadni,menyaszonyi ruhát választani,anyakönyvvezetőhöz menni?Az én városomba elég zsufoltan vannak az esküvők,és nem akarok semmit az utolsó percre hagyni.


2008. máj. 12. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár hónappal előtte! Mi egy kicsit későn kezdtük, és elsőre az ápr. 1-i időpontot ajánlották: ez még viccnek is rossz :-)
2008. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb.10 hónappal előtte elkezded, akkor bőven lesz időd mindenre és tutira nem kell kapkodnod! :-) Sok boldogságot!!!
2008. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kb 10 hó az jó is, mi 6 hónappal előtte kezdtük és épp csak hogy mindent sikerült elintézni.
2008. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha a csúcs szzonban (májustol-szeptemberig) akarjátok akkor elötte év decemberben válaszátok ki a helyet és az idöpontot. ha pontban akkor és ott akarjátok akkor január végéig menjetek el az étterembe és foglaljátok le. 6 hónappal az esküvö elött lehet a házaságkötö terembe menni. ha zsúfolt városban laktok (pl székesfehérvár) akkor ha jó órát akartok (nem reggel és nem este és nem pénteken) akkor pontban 6 hónappal elöttei napon menjetek oda 8-ra a hivatalba. (pl fehérváron egy juniusi szombatra elötte 6 honappal pontben már reggel jópáran várakoznak bejelentkezésre.)

aztán a ruhát érdemes akkor a januári esküvökiállításokra kimenni (helyi vagy a pestire) és ott megnézni öket, és árak után érdeklödni.érdemes mikor az idöpont fix akkor még a vöfélynek és a zenésznek is szolni. szóval a lényeg hogy januárban le kell a helyet foglalni.

2008. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mint előttem már írták, érdemes hónapokkal előtte elkezdeni megszervezni. Mi április 1-én :) találtuk ki, hogy esküvő legyen, és most szombaton lesz megtartva. Igaz nem lesz lakodalom, csak egy 30 fős ebéd, tehát semmi extrára nem kell gondolni. Elég sok az elintézni való, de nem halok bele. Ruhát pl 3 nap alatt találtam, pedig nem egyszerű az esetem, kismama vagyok.

Szóval egy lakodalmas esküvőhöz hónapokra van szükség, mire minden elrendeződik.

2008. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az esküvőt megelőző 8 hónap áll rendelkezésedre, de lehet több vagy kevesebb ez az idő! Csak rajtatok áll!
2008. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem, írd és mondd, három napomba került megszervezni a most szeptemberben esedékes esküvőmet. Jártam az anyakönyvvezetőnél, a házasságkötő teremben, lezsíroztam az éttermet, ott rögtön kiválasztotuk a menüt, megvan a torta, a csokor, fodrász, sminkes a nagy napra, és mindkettőnk ruhája itt lóg már a szekrényben. Mindezt három nap alatt. Tényleg nem értem, miért kell ennyit agyalni egy esküvőszervezésen...
2008. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekünk 9 hónap volt a kényelmes szervezés, bár a végén így is úgy is összesűrűsödik az egész...
2008. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!