Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeptember végi esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember végi esküvőre milyen virágból legyen a csokor, ami tartós is?

Figyelt kérdés

A virágkötő 10 ezerért csinálna azt a csokrot amit én kinéztem magamnak. Sokallom.

A csokorban van 11 száll narancssárga kála, kevés zöld és valami narancs színű bogyós zöldség. És az egész össze van kötve organzával. Ez így tetszik, de nem tudom mennyire tartós.

Szívesen megcsinálom magamnak, de nem tudom melyik virág mennyire tartós és mi mutatna jól ősz elején.


2012. aug. 28. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az eksüvői csokrokat olyan nedves szivacsba szokták rakni, amitől a virágok már eleve tartósabbak. Nekem szellőrózsából volt a csokrom (ami nem egy tartós virág) de a három napra rákövetkező fotózáson is tökélete volt.
2012. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyi legjobb tudomásom szerint is a kálának a virágpiacon az ára 650-700 ft. Szóval szerintem nagyon jó árban készítené el a virágos azt a csokrot!!!
2012. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Bár nem vagyok nagy híve a "művirágoknak", mivel mi is ősszel esküdtünk, ilyen, pontosabban ehhez hasonló csokor volt a kezemben. Megtartottuk emlékbe, a vitrinben van, nem porosodik. Szerintem klassz, ügyes munkák!

Ha nem erről álmodtál, akkor bocsi, de mindenképp Sok Boldogságot Kívánok! :)

2012. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, ha ennyiért megcsinálják Neked.

A narancssárga kála 700-1000ft/szál.

Tehát hiába kötöd Te az se lesz olcsóbb, nem beszélve arról, hogy a virágkötészet egy szakma!

2012. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fehér kála+narancs díszítés nem játszik? a kála nagykerára olyankor 250-300Ft!

nekem is kála csokrom lesz okt közepén, anyósom virágos, ő tudja az árakat!

2012. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondta a virágkötő, hogy 300 ft egy szál kála. Így sokallom a 10 ezret.
2012. aug. 28. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

A fehér kálának annyi szálja, de a narancssárgának nem! Szóval 10ezerért nem sok az a csokor, magadnak meg ne csináld meg, mert soha nem lesz olyan, nem fogod tudni megkötni!


-virágos-


(zárójelben megjegyzem, az egyik válaszoló hülyeséget mondott, mert a szellőrózsa -vagyis lisianthus, ami tulajdonképpen tévesen van szellőrózsának nevezve- az egyik legtartósabb virágok közé tartozik)

2012. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!