Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mibe menjek az esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe menjek az esküvőre novemberbe?

Figyelt kérdés
Vendég leszek, soha se voltam még esküvőn ezért nem tudom és segítségeteket szeretném kérni, hogy mit vegyek fel.. egyberuhára gondoltam, de nem lesz túl hideg? de más mit lehetne? 20/L

2012. szept. 13. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyberuhában mennék, de mindenképp jó vastag harisnyával, és vmi boleróval.
2012. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Decemberi esküvőn, mint vendég, egyberuhában és vastag harisnyában mentem. Még a fotózás meg a csokor eldobása alatt sem fáztam. A vacsora zárt helységben volt, ott már nem volt hideg sem.
2012. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, egy csinos kiskosztümben mennék. Ha jó idő van, akkor a kabátkát le lehet venni, ha szükséges, marad rajtad.

Ha már eleve tudom, hogy esetleg egy kevésbé fűtött hely, akkor pedig inkább nadrágkosztüm, és a lábam sem fog fázni.

Persze függ a korosztálytól is!

2012. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
En corzettes estélyiben voltam. Nem fáztam egyáltalán.
2012. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és milyen színbe vegyek?
2012. szept. 13. 11:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Színben a piros, a fekete és a fehér (különösen ez utóbbi!!!) tabu. Ezt ma sokan vitatják és születnek alternatív megoldások, de én azt gondolom, hogy ha már elmegyek egy esküvőre, megtisztelem a menyasszonyt azzal, hogy ezt a hármat nem választom. (Nehogy már ne legyen a világ több millió színe közül egy olyan, ami megfelel, ezeket kivéve...!)

Szóval a kék, a barna, lila, rózsaszín, zöld árnyalatai közül csak az alapján kell döntened, hogy Neked mi áll a legjobban.

2012. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szín: bármi megengedett a fehéren, a feketén és a piroson kívül.


Ruha: próbálj meg vastagabb anyagú ruhát venni, ne nyári típusút. A bársony, a pamut, a velúr tipikusan ilyen anyagok. Bár velúrt valszeg csak egyéni megrendelésre kapsz. A bársonnyal pedig nagyon kell vigyázni, csak a legjobb minőséget szabad belőle megvenni, az olcsóbb kategóriások iszonyat csúnyák (már maga az anyag).

Bársony példák, színtől eltekintve: [link]

[link]

[link]

Pamut: [link]


Az acélmerevítős fűzős koktélruhák is nagyon jók, melegek, de ilyet magyarországon nem kapsz, és ráadásul nagyon drágák. A műanyagmerevítőseket én nem ajánlanám, rossz minőségűek és ferdülnek, böknek, húzódnak, gyűrődnek.

Acélmerevítős koktélruhák itt pl: [link]



Segíthet még a melegen tartásban a külön alsószoknya, ha olyan fazonú a ruha, a sok réteg miatt, valamint ha vastag harisnyát és kis bolerót/kabátkát beszel hozzá.

2012. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

A fekete szerintem szintén tabu azért, mert nem temetésre mész,ahol sírni,bőgni meg szomorkodni, gyászolni kell, hanem egy esküvőre,ahol mindenki vidám,és ha sír is(mondjuk az örömanya,örömapa, akkor a boldogságtól sír, semmi esetre se a szomorúságtól - normális esetben persze...


A fehér meg a menyasszony színe, az meg azért tabu.


Szóval szerintem bármit felvehetsz,csak ezt a két színt nem.Én azért az ordítóan rikító színektől is tartózkodnék a helyedben,hacsak nem ott akarod felhívni magadra a pasik figyelmét. Pl. egy ordítóan piros vagy napsárga ruhát mindenki észrevesz, ahogy egy tengerkéket is...


Az időt meg nem tudjuk, szerintem senki nem meteorológus itt, de novemberben általában hideg szokott lenni, erre készülj!!!

2012. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
A piros azért tilos, mert az újasszony színe :)
2012. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Bár tabu a fekete, meg a fehér, én mégis olyanban mentem, ami csak ezt a két színt tartalmazza. Fekete koktélruha nagyon széles kb 20-25 centis a derékrésze, ami fehér. Így nem látszik gyászolónak sem, és a menyasszony színe sem :)

[link]

Ilyesmi, csak fordított színösszeállításban :)

2012. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!