Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak szolnokiak itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak szolnokiak itt az esküvő kategóriában?

Figyelt kérdés

Szeretnék kérdezni pár dolgot:

1.Hol volt a lagzitok? (én a Galériát néztem ki, de az kissé drága lenne)

2.Honnan kölcsönöztétek a ruhátokat?

3.Aki esetleg ruhát varratott az tudna nekem ajánlani varrónőt?

4.Keresek egy nem túl drágán dolgozó fodrászt és kozmetikust. Kit tudnátok ajánlani?


Köszi a válaszokat.


2012. szept. 14. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

1. kérdés:


Dreher Söröző és Étteremben.

Ha tanácsolhatom, akkor a pufibb ügyvezetőt keresd, ne a vékonyabbat. Bocsi, de a névmemóriám nem a legjobb!


Hozzájuk bármit vihettek. Ha van 10 kiló sárgarépád, akkor abból főznek. Ha az italokat ti viszitek (szeszes+ üdítő), akkor azt szolgálják fel.

nekünk 3000 Ft/fő volt a terembérlés.

Összesen 220000 Forintot fizettünk felszolgálással és étkezéssel együtt az étteremnek. Az italt mi vittük nagykereskedelemből. Csaba utcában van egy, a neve hirtelen nem jut eszembe.

Nagyon segítőkészek. Mi saját kezűleg díszítettünk és abban is örömmel segítettek.


Du. 2-től voltak nyitva nekünk és másnap hajnali 5-ig voltunk ott. Délután 5-kor volt papíron a polgári esküvőnk, de csak 7-re értünk az étterembe, mert csúsztunk. Nem okozott gondot nekik, ráadásul nekünk még akkor a lányunk 9 hónapos volt, így még haza is jöttünk a férjemmel megfürdetni és megetetni a lányunkat az esketés után. Majd amikor a dadának átadtuk a lányunkat, akkor mentünk csak az étterembe. Kb. 10-15 perc után hozták már a levest.


A maradék főételt, ami megmaradt a vacsorából azt felszolgálják éjféli menünek, de pluszban kérhettek ti is még salátákat, pörköltet, bármit.

Ami étel marad az esküvőről, azt másnap házhoz szállítják nektek dél tájékán. Tortától kezdve az üres üvegeken át (ha ti vittétek) mindent!


Az esküvő után 2 nappal van az elszámolás. Tételesen forintra levezetve megmutatják, hogy miből mi fogyott.


Mi 65-en voltunk szolgáltatókkal együtt, de nagyon jól elfértünk.

Ha küldesz majd egy e-mail címet, akkor küldök át pár képet a díszítésről meg az ilyenekről az étteremből.


Mindenki nagyon kedves volt, pörögtek, tetszett nekik is a műsor!


2.

A párom öltönyét otthon (Pesten) vettük a Mr. Sale öltönyüzletházban. [link]


Én az esküvői ruhámat vettem egy anyukától 20ezerért.

Ahonnan az új asszony ruhámat és a koszorúslány ruhákat béreltük, az egy katasztrófa volt! Ott van a gólya parknál, a neve nem jut eszembe. Talán valami Glória! Na, őket NEM ajánlom. A hátam úgy nézett ki hajnali 5-re éjféltől, mint Jézus keresztre feszítésekor.. a koszorúslányokról nem is beszélve. Katasztrófa volt, ahogy megcsinálták. Elhiheted esküvő után, amikor vittem vissza a ruhákat, üvöltöttem a tulajdonossal és a varrónővel!


3. Nem tudok sajnos :(


4. A hajamat a Botáron - Szecska lakótelep (2. lépcsőházban) csinálta egy hölgy. Előtte lévő nap megmostam és másnap csak feltűzte 1 óra alatt. Mindent én vittem (csattok, kiegészítők), de ettől függetlenül is ezer forintot kért el.

A sminkemet pedig a Lovas I. 3. alatti kozmetikusnál csináltattam 3500 Forint volt. Nagyon tartós volt és jól dolgozik. Én egyébként is hozzá járok, tehát én alapból tudtam, hogyan dolgozik.


A dekorációt saját kezűleg csináltam, de a székszoknyákat megrendeltem egy hölgytől, aki egyébként a CORA-ba (most már csak volt!) dolgozik. Mellékállásban ezzel foglalkozik :))

Székszoknyák + 1-2 kiegészítő 22ezer forint volt.


Vőfélyünk Hoffer Károly volt. 30ezerért. NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓ! Hatalmas bulit csinált! Imádjuk mai napig!


Zenészünk pedig Ábel Tibor. 40ezerért vállalta. Egyszemélyes zenekar, de a hangja.. isteni!


Ők ketten a MÁV-nál dolgoznak itt Szolnokon a járműjavítóban.


Fotósunk is volt. Közel 6ezer képet készített csak ő egyedül. 25ezer forintért reggeltől másnap hajnalig volt velünk. Szintén mellékállásban fotózik.


Húúúh.. hirtelen ennyi. Ha kell valami infó még, akkor írjál. Az elérhetőségeket is szívesen megadom.

2012. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Martfűi kastélyszállót rengeteg lagzit szerveznek ott és az árak rendkívül kedvezőek na meg a hely modern, gyönyörű és kifogástalan
2012. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szolnokon szeretnénk tartani.
2012. nov. 20. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!